reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Asionek nie mój...on nie przyjdzie pierwszy:) Zresztą to ja wrzeszczę na niego:)
Już gdzieś wyszedł na dół żeby mnie nie drażnić:))
 
reklama
KAROLINA: no trudny macie moment i mnóstwo nie potrzebnych spięć się tak właśnie tworzy, ale tak jak mówi Asionek, sam do Ciebie przyjdzie jak przemyśli sprawę, tylko spokój może nas uratować w takich sytuacjach :tak: :*

ASIONEK: ceny są kosmiczne, niczym mój Kosmonauta ;-) chyba pójdę do agencji nieruchomości, na plotach dzisiaj ten temat poruszyłam z dziewczynami i jedna ze znajomych korzystała już dwa razy z agencji i była zadowolona, tylko im trzeba zapłacić...:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:
 
asionek ja mam tak samo normalnie przed okresem nie mam zadnych objawow i tez w pirwszej ciazy od razu wiedzialam ze cos sie swieci, ale w zeszlym cyklu mialam takie same objawy jak w pierwszej ciazy i nic, i teraz tez mam i obawiam sie ze to jajniki i hormonki i leczenie jakies regulujace bedzie wymagane, zdziwiolo mnie tylko to ze od wczoraj jakby korek u samej gory pochwy no i ciasno tam jak diabli rano termometr mial problem chcialam teraz zbadac sluz i tez ciasnica jak cholera:p i tak dziwnie

oliwka wtajemniczona nie jestem ale w takim razie trzymam kciuki ze sprawa sie zakonczyla po twojej mysli :)

boogie a jak wlasciciel sie odezwie to decydujesz sie na to mieszkanko ?

rureczka kochana jak u ciebie w tym cyklu ?
 
nniom juz wiele czasu nie zostalo:)
dziewczyny ktos jest w stanie mi wytlumaczyc jak czuc " rozpulchniona" szyjke?
 
zapomnialam ze piatek, e to ja mam wolne, po kolacji maz pojedzony leniu****emy, odbijamy za caly tydzien bo jutro tez pracowity dzien,
hmm no ta a pozniej przepadnie moje pytanie :/ no nic moze ktos jeszcze wleci i mi odpowie co i jak :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry