reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Niestety też się nie znam,nawet bym nie wiedziała w którym miejscu jest szyjka:))) Jestem nie w temacie z tymi rzeczami.Zapominam nawet kiedy mam dni płodne itd.
Ja zmykam do winka i gazety.Do jutra:)
Bogusiu będę w poniedziałek ok 12-13,dasz mi jeszcze znać gdzie Ci pasuje:) Dobranoc
 
jestem robiłam progesteron wyniki w normie ale nisko ;-( zatem prawdopodobnie nici ;-(

gumisia taka szyjka jak opisujesz moze być w drugiej fazie cyklu. Szyjka wtedy zamyka się i jest twarda w dotyku taka jak dziąsło zęba. Oczywiście szyjka zamyka sie również w ciąży ale nie jest to jednoznaczy sygnał.
 
jestem jestem co tam? jak mieszkanko?

nikogo nie ma ;-(

nikt mnie nie przytuli;-(

ide sobie
 
Ostatnia edycja:
ewula ale mnie nie chodzi o twarda i zamknieta szyjke bo te opisy juz znam ( jak czubek nosa) :) ale chodzi mi o " rozpulchniona" tak jak lekarz okresla we wczesnej ciazy, i jak np samemu sie bada to jak to czuc
asionek ty pisalas ze mialas rozpulchniona czyli jaka ? jak to czulas?
 
Wdrapałam się na górę do kompa żeby życzyć Wam kolorowych snów. Nie nadrobię Was dzisiaj, bo walczę już z powiekami. Doczytałam tylko, że Oliwka jeszcze nie dostała decyzji :wściekła/y: Będzie dobrze, trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mi chlebki pięknie wyrosły, M zjadł prawie pół bochenka jeszcze ciepłego z masełkiem (założę się, że w nocy będzie jęczał :confused2:)
Dobranoc wszystkim, ja w weekend jestem we Wro, także pewnie dopiero w poniedziałek do Was zajrzę
 
reklama
Dobry wieczór :-)

nie ma to jak sen we własny łóżku a nie w szpitalnym :-D

troszke sobie pospałam :-)
Wpadłam wam życzyć śłodkich snow ciotki :-)

I uciekam nyny :-)

Musze odespać :-D

Dobranoc :***

Karaluchy ( :

;-);-);-):-):-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry