reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jestem na chwile :)

oliwka : fajny kuferek, sporo rzeczy jak za 180, tylko makijaze kupywane na dystans to trzeba raczej znac serie, kolory
znasz je? ja to makijaz musze widziec na swojej skorze jak wychodzi (oczywiscie opocz maskary i czarnej kredki)
ale jak czujesz ze to TWOJE kolory to bierz! zreszta sa osoby, ktore potrafia wybierac na "oko" nawet jak nie ma modelu
mysle tu o pamietnej sutyacji gdzie maz mi przywiozl puder w kamieniu i sue wkulam ze co go wzielo zeby puder kupowac! kobiecie ze sklepu tylko wyjasnil ze jestem "bardzo blada" :)
pozniej popatrzyl na 4 wariany dostepene i wybral jeden, chcialam isc wymienic puder ale mi bylo zal, bo to prezent... wiec najpierw odczekalam 2 dni, zrobilam przemarsz po sephorze, marionnaud po porade...
i w 2 sklepach panie makijazystki uznaly ze odpowiendi dla mnie kolor z 4 dostepnych to ten... ktory wybral maz :)
pamietam jak mi wtedy w piety poszlo :))))) przeprosilam i obiecalam ze juz nigdy nic nie powiem na jego prezent
tylko ladnie podziekuje :))))))))))))))))))) hahahahaha

serg : jak tam sprawy z siostra ?

owula : &&&& bedzie dobrze!

mama : jakie plany na weekend!

just : udanych lowow jesli szukasz dzis mieszkanka !

milego weekendu wszytskim :)
 
reklama
Gumisia u nas lipka w tym cyklu. Nie mam ochoty na starania. Teraz czekam na hsg dopiero po będziemy działać :)
 
Dzień dobry:)
Josephine kolega przywiózł te zestawy i dał linka żeby obejrzeć.Oczywiście dla mnie taniej:)
Nie ma tam pudru więc to nie problem i mam możliwość obejrzenia tego przed kupnem.Chyba się jednak nie zdecyduje,mam tego dużo,wolę dołożyć i kupić dobrą torebkę:))) Szukam od miesiąca i nic nie mogę złapać:(
 
Witam się sobotnio :-)

Urodziny udały się wysmienicie, były tańce hulańce i te sprawy, teraz mam lekkiego kaca , ale ogólnie jest okej.
Szykujemy się na giełdę kwiatową z męzem, gdyż mam zamiar zasiac sobie własnych wazyw w doniczkach, myslalam o tym, by zrobic, to na działce, ale obawiam się szkodników :tak:

jos- mama do rodziny na łikend pojechała

czesc oliwka- słyszłam, ze jeszcze nie otrzymałaś decyzji

rurrka - idziesz na hsg ?

mloda - jak się czujesz słoneczko ?

agapa - a jak u Was starania ?

gumisia - a Ty testujesz niebawem ?

u mnie burza hormonów, lada chwila powinnam dostac @ ... ***** ***** ***** :wściekła/y: musiałam sobie poklnąć ...
 
Ostatnia edycja:
oliwka : aaaa! jak masz okazje obejrzec to co innego, pewnik :)
ale jak wolisz torebke... :) w sumie ja teraz tez wole
makijaze poszlu chwilowo w odstawke bo po odrzuceniu tabsow/ coazy i poronieniu przechodze drugi okres dojrzewania, na biezaco syfy na twarzy!!! szalu juz dostaje
ja sobie ostatnio kupilam torebke biala na lato torrente, wlasnie dzis lub jutro przyjdzie :)))))))))
choc to w sumie byl spontan, bo kompletnie niemoj styl, szukalam bialej no i zaszalalam z idea wprowadzenia czegos innego niz do tej pory

a ty czego szukasz? zajade cie hihihihi uwielbiam torebkowy temat ;) kosemtykowy tez ;)
 
Hej Palemko,nie, nie dostałam decyzji:( Pewnie w poniedziałek.
Ja tez mam lekkiego kacyka a wypiłam niecałe 2 lampki winka.
Leżę w łóżku z owsianką Nesvity,mąż w pracy,mała je płatki,pies rozrabia...

Josephine sama nie wiem...mam już na lato torebki,mam Venezii żółtą i Wittchena fuksję.Szukam czegoś bardziej na codzień i do wszystkiego a to nie łatwe bo kocham wielkie torebki:)
Kupiłam w zeszłym tygodniu mokasynki granatowe w Venezii więc chyba torebka w ten kolor albo brąz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczyny. milego wekendu wszystkim
ja dzies w domu gdzies do 15, potem zakupy, impreze u tesciow a w niedziele jak zawsze dzien z Iwcia i mezem
 
Cześć Wiola,jak nocka?Nie złamałaś się?
Ja testuję 18 kwietnia,z Gumisią:)))
 
reklama
oliwka : tez lubie duze torby :)))) choc male w sumie tez ;))))))))))))))))) ale bardziej duze i pojemne
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry