reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
łał ale mam co czytać na wieczór, dzieje się dzieje:-)

obudziłam się i głodna byłam jak nie wiem co. zjadłam 2 talerze rosołu, całą szyję z indyka z rosołu (mniam mniam) pije olbrzymią herbatę i jem rurki waflowe:) apetyt mam jak bym z tydzień nie jadła:) chyba trzeba się przyzwyczaić bo od piątku jestem tzn w sumie już jestem w ciąży tylko narazie na szkiełku:))) do zachciewajek ciążowych:))))))
muszę wam powiedzieć jeszcze że jak się obudziłam po narkozie to troszkę się popłakałam, chyba ze szcześcia i troszkę nerwy mi się już uspokoiły.
 
łał ale mam co czytać na wieczór, dzieje się dzieje:-)

obudziłam się i głodna byłam jak nie wiem co. zjadłam 2 talerze rosołu, całą szyję z indyka z rosołu (mniam mniam) pije olbrzymią herbatę i jem rurki waflowe:) apetyt mam jak bym z tydzień nie jadła:) chyba trzeba się przyzwyczaić bo od piątku jestem tzn w sumie już jestem w ciąży tylko narazie na szkiełku:))) do zachciewajek ciążowych:))))))
muszę wam powiedzieć jeszcze że jak się obudziłam po narkozie to troszkę się popłakałam, chyba ze szcześcia i troszkę nerwy mi się już uspokoiły.
ja tez po punkcji mialam mega apetyt:-) teraz juz bedzie tylko dobrze, masz tak duzo komoreczek.
 
Szarlotak80, dziękuję za info! Podziwiam Cię, że jesteś taka opanowana i już po transferze a Ty spokojnie odpowiadasz mi na pytania. A ja zaraz jajko zniosę, a nie byłam jeszcze na 1 wizycie... Mąż dopiero się bada w piątek- mam nadzieję, że u niego chociaż wsio ok będzie...

Kochana Szarlotko trzymam kciuki za Ciebie, oby Wam się udało! Za inne Dziewczynki z forum Kochane też trzymam kciuki!!! :):*
 
Iniiia trzymaj trzymaj kciuki!!!!!!!!!!! Mocno!!!!!!! Bo jak nie to będzie na Ciebie:) he he....Ja w cale spokojna nie jestem:)Tzn. jestem typ żartownisi i człowieka z poczuciem humoru ale miewam doły:(:( i nerwowe chwile:(
 
ptencer oj pojadłam:-D czyli do normalny objaw jest, brzucho mam pełne i wielkie, troszkę mnie pobolewa. modlę sie tylko żeby zarodeczki były w większej ilości, bo ostatnio nie zostały nam. 13 komóreczek to jest niezły wynik ale lekarz powiedził że nie wszystkie były dojrzałe ale oby były silne. od dzisiaj bire Duphfaston 3x1 i Unidox 2 tab dzisiaj. a ty co brałaś??

ktoś pytał o zwolnienie czy dostałam, szczerzy to nawet zapomniałam zapytać ale ja jestem sobie na urlopie do niedzieli, tak nie chciałam w pracy pokazywać zwolnienia z kliniki niepłodności, po co?? mniej wiedzą lepsze relacje, wiecie jak to jest z ludźmi i pracą. ale myślę ze bez problemu by lekarz napisał.
 
ptencer oj pojadłam:-D czyli do normalny objaw jest, brzucho mam pełne i wielkie, troszkę mnie pobolewa. modlę sie tylko żeby od dzisiaj bire Duphfaston 3x1 i Unidox 2 tab dzisiaj. a ty co brałaś??
ja od dnia punkci bralam utrogestan 3x2 i nic wiecej. Utrogestan biore jeszcze przez 10dni i odstawiam tez
 
reklama
Do góry