reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie dziewczynki:-):-):-),
Dorocica, super wynik, trzymam kciuki za podział:tak:, a propo chyba już jesteśmy tu trzy, które chodzimy do tego samego lekarza, oby przyniósł nam szczęście
katya1, betip, malinax84 witajcje na forum:-):-):-)
betip - twoja betka w 11dpt jest super:-):-):-)
 
czesc kobietki:-) Ale sie tu dzieje,hohoho :tak: U mnie dzis 23dpt.
Jutro ide do lekarza,pelna nadzieji,ze skieruje mnie na usg i da zwolnienie. Czuje sie masakrycznie zmeczona.Mdlosci dzis od samego rana i ogolnie dzien bez energi...w pracy ledwo co na oczy widzialam. No ale i tak ogromnie sie ciesze,bo maluch daje w ten sposob zanki ze chce u mnie zamieszkac....mam nadzieje. W nocy spac nie moge,moje syski masakara,jakby ktos mnie pradem kopal,sutki od 3 dni wrazliwe...ja to sie mam z tymi moimi objawami :szok:

dorocica ale masz jajeczek :tak:wow super wyniczek,teraz tylko,zeby jak najwiecej sie zaplodnilo:-)

Witam nowe kolezanki na forum.Fajnie ze dolaczylyscie,im nas wiecej,tym razniej :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie.
 
ja zapytam oczywiście o to lekarza, ale może czegoś nie wiem? Np. może te hormony trzeba zrobić w 3dc to wtedy już za późno na tabletki :(. eh już tak mnie skręca, codziennie nabijam sobie głowę nowymi informacjami, o niczym innym nie myślę, w nocy śni mi się in vitro, wizyty... zwariuję, dlatego tak pomyślałam, że im szybciej zacznę tym szybciej się to skończy ;/ . Może powinna iść do jakiegoś specjalisty ale od głowy ? :(

nie kombinuj jak kon pod gore.... czekaj az sie samo wsio potoczy. anty mozesz brac i od 3dc i od 5dc tez. zalezy jaka klinika i jakie jest doswiadczenie z tym zwiazane
 
Dziewczyny, mam nadzieje ze sie na mnie nie pogniewacie za to ze pozwoliłam sobie do Was napisać:) Podczytuję Was troszkę i podziwiam bardzo:) Jestescie takie dzielne i zdeterminowane by osiągnąć cel, mogłabym wiele sie od Was nauczyć. Przyznam szczerze ze nie zawsze wiem o czym piszecie poniewaz temat zapłodnienia in vitro nie jest mi zbyt dobrze znany, ja nie miałam potrzeby aby go stosowac, mam 5-miesiecznego synka. Nie mnie jednak bardzo mi imponujecie swoja wiedzą, wytrwałoscią i cierpliwością. Życzę kazdej z Was aby już niebawem zaznała uroków macierzyństwa, 3-mam za Was bardzo mocno kciuki i pozdrawiam.
 
Dziewczyny, mam nadzieje ze sie na mnie nie pogniewacie za to ze pozwoliłam sobie do Was napisać:) Podczytuję Was troszkę i podziwiam bardzo:) Jestescie takie dzielne i zdeterminowane by osiągnąć cel, mogłabym wiele sie od Was nauczyć. Przyznam szczerze ze nie zawsze wiem o czym piszecie poniewaz temat zapłodnienia in vitro nie jest mi zbyt dobrze znany, ja nie miałam potrzeby aby go stosowac, mam 5-miesiecznego synka. Nie mnie jednak bardzo mi imponujecie swoja wiedzą, wytrwałoscią i cierpliwością. Życzę kazdej z Was aby już niebawem zaznała uroków macierzyństwa, 3-mam za Was bardzo mocno kciuki i pozdrawiam.
oczywiscie, ze sie nie poniewamy:-) i dziekujemy za wsparcie:-)
 
szarlotka80 i katya1 - widzę że mamy tego samego lekarza :) Powodzenia :) Ja czekam na @ żeby zacząć brać tabletki który jak na złość się spóźnia :((
 
witam wszystkie nowe babeczki !!!

dorocica-cudny wynik!!! czekam na dalsze wieści co i jak

zuzanka -gdzieś sie przewinęłaś -miło cię ujrzeć:)

meg-ty też rośniesz -zazdroszczę ,ale spokojnie niedługo cię dogonię-hihihi

czarnykot-to będzie dzidzia z charakterkiem...... pozdrawiam
 
reklama
klaudiaa - Oby przyniósł nam szczęście...
z @ tak jest zawsze... zwłaszcza jak się bardzo chce. Myśl pozytywnie, a najlepiej w ogóle nie myśl... od razu nadejdzie ;-)
 
Do góry