reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

gaja Lenka potrafi od 21 przespać do 5 rano, ale ja ją wybudzam bo w nocy lepszy pokarm jest z cycusia a ona w dzień jak jest tak ciepło mało je, więc muszę jej nadrobić :))) bo wydaje mi się że ona jest szczuplutka....
 
reklama
Mammi dobrze że wspomniałaś o tej hurtowni pod Wawrowem, wyleciała mi całkowicie z głowy muszę się tam wybrać

dziś mam wizytę u lekarza, trochę się boje, jak co miesiąc, że coś nie tak.no i wyniki z glukozy ciekawe jak wyszły

miłego dnia
 
Dziewczynki czy któraś z Was cierpiała pod koniec ciąży na ból spojenia łonowego?
Mi strasznie dokucza, boję się, że może dojść do jego rozejścia. Do lekarza dopiero 17 sierpnia.. a może to normalne, że boli, bo kości się rozchodzą?
 
Dziewczynki czy któraś z Was cierpiała pod koniec ciąży na ból spojenia łonowego?
Mi strasznie dokucza, boję się, że może dojść do jego rozejścia. Do lekarza dopiero 17 sierpnia.. a może to normalne, że boli, bo kości się rozchodzą?

też tam mam, to normalne
wiadomo, ze teraz musimy się więcej oszczędzać z chodzeniem i porządkami, no chyba, że chcesz szybciej urodzić
mnie w pierwszej ciąży bardzo bolało, z uwagi na ogromny brzuch
teraz boli mniej, ale boli
 
Hej dziewczyny!

W weekend byliśmy na weselisku. Ale dobre jedzonko było, taki łasuch ze mnie teraz, że wcinałam prawie wszystko co podali.:-D Potańczyłam nawet z mężulkiem. Śmiejemy się, że nasza Amelka będzie wesołą dziewczyną.:-)

Dzisiaj mamy USG jak się uda to w 3D/4D, ale najważniejsze, że dowiemy się jak rozwija się nasza córeczka. Mam nadzieję, że wszystko super. Zawsze przed wizytą czy usg mam obawy, nie wiem czemu.

Nie słyszałam o hurtowni na Wawrowie, musze tam pojechać. Narazie mam tylko łóżeczko i materac. Jejku, a tyle do kupienia, nie wiem od czego zacząć...
A właśnie, na jakiej stronie materaca kładzie się dzidziusia??? Materac to Gryka-pianka-kokos.

aga ta karuzela jest śliczna, chyba już kupię dla mojej Amelci.
Karuzela Mała Księżniczka Tiny Love MK (1740414723) - Aukcje internetowe Allegro
 
Najpierw na kokosie, potem na gryce.

katarinka
też zawsze miałam lęki prze USG, a najbardziej mam stresa jak gin nic nie mówi ;(
słyszałam też o tej hurtowni, muszę kiedyś się wybrać, bo na razie wsio mam
ciekawe jaka jest cena pampersów...
 
my po wizycie, to tylko kontrolna była, szyjka ok, wyników z glukozy nie było, serduszko bije to najważniejsze.masakra 4,5 kg przytyłam w miesiąc, chyba nadrabiam początki,gdzie nic mnie prawie nie przybywało


zastanawiam się nad kupnem wózka, i naprawdę nie wiem z jakiej firmy co i jak.nie chce też wydawać majątku bo nas na to po prostu nie stać.
może coś doradzicie?
 
Ostatnia edycja:
niesiaaa dzięki, rozkminiałam o co chodzi z tym materacem, co to za różnica... :-)

Mam takie przykre doświadczenie z usg. Moja przyjaciółka poprosiła mnie, żebym pojechała z nią na 3D, bo nie miała z kim (samotna matka :-( ). Ona choruje na serce, bierze bardzo silne leki, więc jej lek. prowadzącym była jakaś babka w Poznaniu, a dodatkowo tam miała swojego kardiolog, a tutaj chciała tylko zrobić tak z ciekwości. Podobno wszytsko było super extra, a na usg które robił Rybski wyszło co innego. Pamiętam jak dziś jak stałam tam wypytywałam go: "i jak, jak panie doktorze", bo dziwnie milczał. Jak powiedział mi: "No wie Pani jak na dziecko z wodogłowiem to jest dobrze" Jejku, zdębiałam!!! Nie mogłam przyjacióły uspokoić, w 6mc ciąży dowiedzieć się o czymś takim!!! Rybski nawet nie wziął kasy za to usg, bo sam był w takim szoku,że o niczym nie wiemy. W Poznaniu potwierdzili diagnozę, a w rezultacie mały urodził się z porażeniem. To była masakra. Dlatego tak się boję!!! I niby taki Poznań, och ach..., a według Rybskiego od początku musiało być coś nie tak, już na pierwszym usg powinni zauważyć, że coś nie hallo!
Sorki, że o tym piszę! Ale to ważne jakiego się ma lekarza, nawet jeżeli płaci się za niego grubą kasę!

Aneczka87 poszperaj po allegro, naprawdę cenowo jest atrakcyjnie. Nowe wózki czasami są za naprawdę nie dużą kasę, albo używane, ale w bardzo dobrym stanie. Ostatnio przeglądałam temat wózków i decyduję się na X-landera albo ABC design

Ach, zapomniałabym dodać, zapisałam się do Szkoły Rodzenia. Startuję 2września.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja też chce iść do szkoły rodzenia, ale mi babka powiedział że da mi zaświadczenie dopiero na przyszłej wizycie czyli 5 września, czyli qwa po ptakach. a w listopadzie rodzę hehhe,
 
Do góry