reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Ostatnia edycja:
reklama
Jak jest goraco okolo 30 stopni to ubieram malego w body na krotki rekawek i cienkie skarpetki. No i czapka obowiazkowo chociaz ostatnio jak szlam chrzciny zalatwic to na chwile czape mu sciagnelam bo zero wiaterku..a skora tez musi oddychac.

MamaF nam espumisan tylko zaszkodzil. Uzywamy SabSimplex. Niby powinno sie dawac 17 kropel ;o Jak na moj gust to troche duzo i daje 3-5 do kazdej butelki. Od kiedy uzywamy wlasnie tego nie mamy problemow z brzuszkiem. A rowniez sie darl na poczatku.

Anka_82 rodzisz juz?:) Czekamy czekamy :)

Dziewczyny pochwalcie sie jak Wasze pociechy spia w nocy? Moj regularnie budzi sie na amciu. Znajomego dziecko ma 2 miesiace i spi od 21 do 7 rano ;o

edit:
Moj Maly dzisiaj sie glosno smial jak sie bawilisy, ale trza sie ostro napracowac co by go rozbawic tak. W zamian za chwile szczescia przyjelam na twarz rano wymiocinki a pozniej struge sliny.
 
Ostatnia edycja:
MamoFranusia mi też się wydaje, że pampers to za mało. Body z krótkim rękawkiem, a jak w nóżki byłoby zimno to nakryj pieluszką tetrową (bez skarpet), ja nie jestem zwolenniczką czapek, więc tu musisz słuchać siebie. Moja Ala bardzo rzadko ma coś na główce, co prawda jest starsza, ale nawet wiosną jak były takie bardzo ciepłe dni, a była w głębokim wózeczku to ściągałam czapkę. Jak dziecko jest w cieniu i jest ciepło no i nie wieje (a w gondoli nie wieje), to można zdjąć czapeczkę.
Co do brzuszka to nie doradzę, bo ani jedno, ani drugie moje dziecię nie miało z tym kłopotu. Ucałuj Franka mocno :**

Gaja Ala zasypia koło 21 i budzi się ok 1, potem jeszcze jakieś dwa razy na cycusia więc nocki nie są przespane :(
Ucałuj łobuza Wiktorka co na mamę haftuje :*
 
Kasiulem nie aż tak to nie szaleje, dopiero to mam trochę ciuszków pokupowanych, nie za dużo bo może coś w spadku dostanę bo moja bratowa teraz będzie rodzić, jeden kocyk i okrycie kąpielowe, teraz to się do łóżeczka przymierzam.powiem szczerze że dzięki mojemu nie zdecydowaniu mam tak mało rzeczy, a tak jak mówisz chce się ograniczyć do tego minimum, zresztą moja pierwsza dzidzia i sama tak naprawdę nie wiem co tam potrzeba. a jeśli chodzi o ciuszki to ja kupuje przeważnie rozmiar 62, licząc się że dzidzia może spłatać figla i się urodzić większa niż 56, owszem dosłownie z 3-4 rzeczy mam na 56 na wszelki wypadek:).
 
Ja urodziłam córkę 57 cm i 4090, więc ciuszki 56 od razu odpadły
Teraz dostałam pełno ciuchów (spodziewam się synka), a kilka drobnych rzeczy kupiłam (wanienka, kocyk, okrycie kąpielowe no i kosmetyki dla dziecka i kilka higienicznych dla mnie). Wózka i łóżeczka nie musiałam, bo mam po córce ;)
a tak naprawdę to wszystko jest takie drogie :(
niby nic, a z 1000 zł straciłam...
 
Dziewczyny, mi nie o pampersy chodziło tylko rampersy, czyli takie ubranoko z krótkim rękawkiemi bez nóżek :-) tak to podobno sie nazywa. Dzięki za rady. Z bólem brzuszka będziemy walczyć, wczoraj było odrobinkę lepiej. No właśnie, podobno Sab simplex jest najlepszy.

U nas też poszło sporo kasy, a jeszcze dziś chcę kupić karuzelę do łózeczka, może będzie Franka uspokajała. Myślę o takiej maxx wypas KARUZELA Fisher Price RAINFOREST (1735204213) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ja chodze po sklepach dzieciecych od jakiegos miesiaca i powoli kompletuje wyprawke.
Polecam hurtownie pod Wawrowem (naprzeciwko wiezienia), jest tam duzo tanszyszych rzeczy niz w niektorych sklepach. Duzy asortyment jest tez w nilago. Zajrzalam tez ostatnio do komisu z art. dzieciecymi na staszica( kolo intermarche ) - bylo duzo ladnych ciuszkow, i wcale niedrogich.

Ja mam juz wiekszosc rzeczy kupionych, z takich wazniejszych i drozszych :crazy: zostal mi tylko wozek i fotelik do samochodu. Podliczajac wszystko wydalam juz ponad 3 tys. a to sama podstawa!!! zadnych szalenstw...
 
Kasileum my już po Chrzcinach :) Lenka mega grzeczna nie zapłakała przez cały chrzest a nie spała w ogóle, także super :)))
U Pintala rewelacja! Jesteśmy zadowoleni na maxa, wzięliśmy jedzonko serwowane (to co ci pisałam) ciasta, owoce, soki i alkohole swoje, i jeszcze zakąski i sałatki mieliśmy, żarcia w brud i jeszcze kupe zabraliśmy do domu! policzyli nam w dodatku mniej niż zakładali na początku o jakieś 200zł także REWELACJA! Dzięki kochana że mi poleciłaś, teraz tam będę większe imprezy robić, bo stosunek zapłaty do jakości bardzo dobry :-) zmienili nam salę na tą większą co się od razu wchodzi i dali pokój do karmienia małej :) także same superlatywy :)))) stoły pięknie ustrojone z kwitkami.... :))) POLECAM


Tak czytam posty wcześniejsze i chyba źle zrozumiałyście bo tam ktoś napisał o "rampersie" a nie pampersie :))))

Miłej nocki kochane!!!
 
reklama
Dziewczyny, mi nie o pampersy chodziło tylko rampersy, czyli takie ubranoko z krótkim rękawkiemi bez nóżek :-) tak to podobno sie nazywa. Dzięki za rady. Z bólem brzuszka będziemy walczyć, wczoraj było odrobinkę lepiej. No właśnie, podobno Sab simplex jest najlepszy.

U nas też poszło sporo kasy, a jeszcze dziś chcę kupić karuzelę do łózeczka, może będzie Franka uspokajała. Myślę o takiej maxx wypas KARUZELA Fisher Price RAINFOREST (1735204213) - Aukcje internetowe Allegro

ochana ja polecam ci z Tiny Love karuzelkę, rewelacyjna (maskotki kręcą się w kółko i wokół własnej osi - moja ją uwielbia :) i niesamowicie się dziwi i cieszy jak niespodziewanie maskotki okręcają się....zaraz ci znajdę zdjęcie
TINY LOVE 1300800 KARUZELA Wyspa Marzen MUZYKA+KOL (1738345073) - Aukcje internetowe Allegro
KARUZELA TINY LOVE - KARUZELKA POZYTYWKA LAMPKA (1712297905) - Aukcje internetowe Allegro
moja ma różową ale ta jest na takiej samej zasadzie a bardziej pasuje dla chłopca
pokaże jeszcze moją :) Karuzela Mała Księżniczka Tiny Love MK (1740414723) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry