reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

nie no ja tez na górczyńską bo bliżej, ku..e teraz to nie wiem, bo z jednej strony fajna promocja, ale czy one się sprawdzą

wsumie mi bardziej zależy na tym że one mają wycięcie na pępuszek, z tego co sie orientuje to z belli tez są takie pampki
 
reklama
Ja uzywalam tych Huggiskow :) Bylam zadowolona..ale jak spal Maluszek a zal bylo go rozgrzebywac to troszke czuc bylo siuskami..ale delikatnie. Obecnie uzywamy Pampers Activ Baby. Ale przyznam ze najlepiej u mnie sie sprawdzily Sleep and Play. Nie przeciekaja i odrazu wchlaniaja siusie..no i nie smierdzi. Raz kupilam Huggisy Economy..zalowalam...smierdzialo po jednej psikocie i czesto przeciekaly.
 
Gaja podaję Ci link do autka Peugeot 307 SW 2003 Gorzów Wielkopolski • Ogłoszenia Tablica.pl, cana jest do negocjacji także można się dogadać...

Future ucałuj Helenkę :* mały skarbek tak się musi nacierpieć :( moja Ala jak na razie nie ma większych problemów z wyrzynaniem się ząbków, może jeszcze nie czas na nią, ale mojej kuzynki synek ostatnio prawie przez dwa tygodnie nic nie jadł z powodu ząbków (ma 7m-cy), była przerażona...nie płakał, nie marudził tylko nie jadł. Oby szybko wyszły to będzie po kłopocie.
U mnie za to Łukasz traci zęby, już druga jedynka musiał zostać wyrwana, bo wyrósł już stały ząbek, wróżka zębuszka niedługo zbankrutuje :)

Co do pieluch to powiem wam, że używam pampersów, raz kupiłam baby dream z roosmana i nie byłam zadowolona :( Jak się trafi na promocję to naprawdę bardziej opłaca się kupić pampersy. Jak Łukasz był mały to miałam parę razy huggiesy ale zawsze mi przemokły...

Kochane powiedzcie mi, bo nie pamiętam, do jakiego lekarz idzie się po zaświadczenie, że karmi się piersią, takie do przedłożenia w pracy??
 
aneczka ja nie polecam huggisów. miałam 2 jedno opakowanie i wiecej nie kupilam. nawet nie wykorzystałam wszystkich, mąż rozpalał nimi w kominku. były słabo chłonne i małej po nóżce wyciekały na ubranko i do łóżeczka. nigdy więcej ich nie kupię. obecnie jestem na babydream z rosmanna, nie wiem jak 1, ale 2 kosztują 14,99 a 3 i 4 są po 19,99 jakoś 46 sztuk chyba. spróbuj. aha, 2 z rosmanna mają identyczną siateczkę jak pampers premium care, i ładnie wciągają luźną kupkę ;) polecam.

aniołek siateczka ma znaczenie... haha

kasiulem widzę ze i u ciebie hagisy się nie sprawdziły. ja dadę też polecam, też używaliśmy...i podobno chusteczki z dady są super, bo zostawiają dobrze natłuszczoną skórkę...ale jeszcze nie probowałam. daleko mi do biedronki.

kasuilem a co do Helenki, to wszystko dobrze zniosła, trochę się w nocy budziła, ale bardziej na jedzenie, i za każdym razem się chichrała. uwielbiam to, 3 w nocy a ona uśmiech od ucha do ucha hehe. brzdąc mały.


no i w końcu, doczekałam się. jutro wyjeżdzamy nad morze. jeszcze nie wiem na ile. na pewno do niedzieli, a jak pogoda pozwoli, to może i na dłużej...
 
Ostatnia edycja:
Future super odpoczniecie sobie :) no i klimat zmienicie, dla Helenki rewelacja, no i dla Ciebie na astmę...
A z Alą mam to samo... człowiek nieprzytomny ledwo oczy otwiera, a młoda gada i śmieje się w najlepsze :)
W dzień za to pełza po całym pokoju... ostatnio coś robiłam w kuchni, a Ala leżała na macie bawiła się, gadała (tata, dada, ala to jej już się udaje), za chwilę wchodzę do pokoju a Ala już przy wózku (bo stoi z boczku w pokoju) i wcina koła!!! masakra ręce, buzia, body czarne :)) a jaka zadowolona!!
 
Cześć :-)


Wczoraj byłam na KTG i wsio jest w porządku, uffff
Ja dla córki kupowałam wcześniej tylko papmpersy, hugisów nie miałam. Teraz kupiłam dla syna te bella z wycięciem na pępek.
Podobno te z biedronki są bardzo dobre ! Ja jestem zadowolona z mokrych chusteczek z biedronki, są b. dużo nawilżone.
A dla syna kupiłam chustki z mustelii i pampersa sensitiv- tak na początek ;-)

A niedawno udało nam się sprzedać autko i kupić większe, bezpieczniejsze 7-mio osobowe :-) teraz zmieścimy się wszyscy i wejdzie duuuużo bagaży :szok:
 
Ostatnia edycja:
kasiulem ale miałaś pewnie ubaw haha. moja narazie wcina ręce. normalnie piąstka w gębie, ja się śmieję, ze do łokcia zaraz włozy.

no i byliśmy u księdza załatwić już wszystko z chrztem, nie ma problemu. widzimy się w piątek przed chrzcinami na spowiedz i dograć szczegóły....
 
anolek-86 Szczerze współczuję konieczności użerania się ze starymi, wrednymi urzędasami. Niepotrzebnie dałaś się zbyć - te wredne baby mają obowiązek Cię obsłużyć. Na pytanie czy jesteś gotowa podjąć pracę trzeba było zapytać, czy ma dla Ciebie jakąś propozycję pracy, czy aby ktoś aktualnie nie poszukuje do pracy ciężarnej w 9 miesiącu. Co za wredne krowy!!!
Także kochana nic się nie martw, głowa do góry!!!
Jeżeli chodzi o szkolenia itp. to masz obowiązek brać w nich udział ale jak jesteś zdrowa, a teraz każdy lekarz wystawi Ci zwolnienie lekarskie (nawet rodzinny), więc nie masz się czym przejmować. Jedyne co musiałabyś sprawdzić to "urlop macierzyński" w urzędzie pracy, tak by przez ten czas nie zawracali Ci głowy.

Jeju, jeszcze się kulam. Wczoraj na wizycie lekarz powiedział: Pani Aniu czas rodzić! Uśmiałam się, bo jakbym nie wiedziała... Już nie mogę się doczekać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry