reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
aa tam zje sie nawet pokruszone:-)

no zje sie pewnie tylko ja sprzatac to musze jak dzieciaki jedza po calej chacie i to mnie wnerwia..ale co tam
bylam kuknac w kuchni i kurcze kilka mi sie rozwalilo troszke i dzem wyplynal :szok::-D albo za duzo dzemu albo za slabko skleilam hmm...sierota ze mnie :-D
 
Jestem i podczytuje sobie, tylko w sumie co tu pisac. Wy tu o dzieciach, a ja to tylko pozazdroscic moge, bo chcialabym juz swojego mlodego miec w lapkach, a tak to po brzuszku poglaskac sie moge :)
A i marudzic, ze mi zimno to tak dziwnie, kiedy za oknem 10 stopni na plusie, a wy sie cieszycie, ze cieplo jak macie tyle na minusie, heh.
Dalej sie uzeram z tesciowa, dalej mnie biodra i krzyz bola, wiec totalnie bez zmian :) Buziaczki kobitki!
 
ciacho dzięki już lepiej, mloda padla jak kawka ;) ja spoko, dzis bylysmy na powietrzu i już nie odczuwałam zadnego dyskomfortu odnośnie oddychania, a jak wiesz na mrozie dla mnie najgorzej, a co do ciązy to spoko. mialam dziś jeden zawrót i nie wiedzialam czy lecieć do kibla czy gdzie. ale polecialam napilam sie zimnego soku pomarańczowego i rzyganie przeszło ;) musze sobie jakoś radzić ;)
 
Madziu Łubudu to wódeczka z cytrynką :) - wlewasz do kielona wódkę, do tego wduszasz cytryne - (potrzba bardzo duzo cytryn na pol przekrojonych), polowe cytryy zakladasz na kieliszek i uderzasz w stól - wodka sie "zgazuje" i trzba duszkiem wypic :)) ale mozna duuuuzooo tego wyzlopac :) a wchodzi hohoh ... najlepiej pic latem na podwórku - kostka polbrukowa sie wyczysci :)
foty wstawione :))
 
reklama
Do góry