reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Dzien dobry i ja :-):-)
ja wstalam po 8 odkurzylam,kurze starlam i teraz kawke pije :tak:

Madziarena ale smaka narobilas :tak:

Marzenka to niezly u was mroz brr...:szok: u mnie nie wiem ile...
 
no pusto...
ja kukam i sprzatam wyczyscilam szafki w kuchni pomylam miski garki itp...ide jeszcze plytki w kuchni umyc i koniec na dzis :tak:
pozniej mamy gosci :-)
 
Hej laski. Ziiiiimno..:dry:ale w porównaniu do ostatnich temperatur -10 to luuzik ;-)
Udało mi się sprzedać trochę ubranek po Kubusiu, dzisiaj dziewczyna po nie przyjedzie. Cieszę się, bo wpadnie parę złotych, a poza tym miejsca w szafie już brakuje.. Choć moja babcia ciągle powtarza, żebym trzymała dla kolejnego dziecka i nie przyjmuje do wiadomości, że Gucio może być jedynakiem.

Młody już jakby lepiej..nie ma takiego kaszlu. Ale noc jak zawsze.. wyjmował smoka i marudził.. Co wstałam, dałam mu go, położyłam się, za chwilę to samo - wyjął i jęczy:shocked2:

Future
każda ciąża jest inna podobno.. oby tylko nie męczyły Cię mdłości za często.. A jak to jest z porodem.. ostatnio miałaś cesarkę ze względu na astmę to teraz też.. a nie będzie problemem, że w tak krótkim czasie jakby nie patrzeć 2 operacje?

Miłego i słonecznego dnia :)
 
WITAJCIE.

A no pustki tutaj jak to w sobotę ...

ciacho dzięki już lepiej, mloda padla jak kawka ;) ja spoko, dzis bylysmy na powietrzu i już nie odczuwałam zadnego dyskomfortu odnośnie oddychania, a jak wiesz na mrozie dla mnie najgorzej, a co do ciązy to spoko. mialam dziś jeden zawrót i nie wiedzialam czy lecieć do kibla czy gdzie. ale polecialam napilam sie zimnego soku pomarańczowego i rzyganie przeszło ;) musze sobie jakoś radzić ;)

Future sok pomarańczowy?? Hmm .. Ja właśnie z Jaśkiem jak wypiłam soku pomarańczowego
albo jak zjadłam pomarańczę albo mandarynkę to sekundy to były jak leciałam do wc ...
Raz myślałam, że już przeszło zjadłam dosłownie kawałek pomarańczy i niestety zaś wc ..
I do tej pory mam jakiś niesmak, odrzuca Mnie od pomarańczy ...

U Nas Wojtek zasmarkany, chyba zrobię mu syrop z cebuli ..

Jakiś placek bym zrobiła, ale nie wiem jaki ..
Może metrowca upiekę ...
 
mycha no ja jakoś dobrze. byle coś zimnego. dziś czuję sie super. rano zgladlam bulke z pomidorem a co chwile podżeram mandarynki bo takie pyszne. slodziutkie. mala mi podjada po kilka kawałeczków, no ale spoko. liczy sie, ze ja zjadam ;)))

aniolek nie wyopbrazam sobie, zebym miala nie miec cesarki. Kroma miala tez tyle odstępu miedzy dziecmi i miala cesarke. Jezu nawet mnie nie strasz. ale aniolek wiesz, ja mam książkową ranę, ani zrostów ani przebarwien nic. trzeba się dobrze przyjrzeć żeby zobaczyć moją bliznę. gołym okiem nie widać ;))) a poza tym mysle, ze moj pulmonolog nie pozwoli żebym miala miec sn. i cale szczęście. ma byc cesarka i koniec. ;)


trochę posprzątałam, Hesiu poszedł spac, poodkurzałam, ale już się coś wierci wiec zaraz wstanie. moze pojdziemy dziś w wozku a nie w sankach ;) ?? hu nołs :-)
 
witam popoludniowo
my bylismy wmiescie kupic kapcie dla malego....kupilam befado bo inne tansze ja dla mnie szajs.....a cena podobna
zrobilam zdjecia i na zakupach bylismy...zakupy na tydzien zrobione i mam swiety spokoj..przejde sie w pon tylko po wedlinki i gites bedzie:tak:
owca co ty miski myjesz itd co cie tak wzielo?ja czesto myje kafelki wkuchni tak 2 razy w miesiacu wychodzi....
mycha jak jezdzisz dalej?ja jestem przed okresem i nawet nie mam sil na orbitreka ale brzuszki staram sie codzienne...
jakie to ciasto ten metrowiec?aha no i daj przepis na ta karpatke wlasnej roboty
ciacho jak to panna lacotta czy jakos tak:-D
 
marzenka nawet dobry deser to cos z tych budyniowych, ale dzieciakom srednio smakowalo
za to dzisiaj zrobilam donaty no pycha mi wyszly, macie i sie oblizujcie-bede wredna:-p:-D:-D
 
reklama
Do góry