reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dziekuje wam bardzo dziewczyny, tez uwazam ze jest sliczny chociaz wyglada narazie ja ufoludek ;-)

Neska210 co do plci to lekarz powiedzial ze jeszcze za wczesnie i nie widac. Ale mi to tez na chlopaka wyglada:-p

Bulkaasia super ze szefowa jedank przemyslala, pewnie od razu inna atmosfera w pracy

LilithGoth
witaj i gratuluje.

Wlasnie mysle od madlenkach, chyba juz sa na wizycie. Kciuki zacisniete &&&&
 
reklama
neska210 a ja bym się cieszyła jakbym tak nie tyła
LilithGoth witaj;-)
 
Ostatnia edycja:
Joanna u mnie cały czas na plus....ale w grudniu schudniemy :-)
jak to jest z tym Karmi? wolno czy nie?
 
Karmi niby ma w sobie te 0,5% alkoholu ale myśle ze jedno na jakiś czas mozna sobie wypić ...zwłaszcza teraz kiedy jest okres grillowy mężowie zapijają zimnego browarka a ty nie mozesz ...w ramach rekomensaty karmi sie należy :)


Ja w poprzedniej ciąży tylko tyłam ...w tej jak na razie waga na minusie -1,5 kg ... choć wiem ze i tak bede wielka jak balon :) ale w grudniu bede znowu laska wiec sie nie przejmuje :):happy2:
 
Ostatnia edycja:
A ja mam dzis gorszy dzien, jestem placzliwa. W ogole nie podoba mi sie moja waga- bo widze ze leci w dol, mialam juz prawie 66, a dzis na wadze 62,4. Troche mnie to martwi. Wczoraj dzwonila midwife i w poniedzialek mam USG -takze obejrze sobie nasze Szczescie Malenkie :) Mam nadzieje, ze wszystko ok.

To że waga leci to wcale nie oznacza ze coś dzieje sie źle ... jeżeli masz mdłości albo brak apetytu to wszystko sie wyjaśnia...a jezeli jesz z dwoje i waga leci to musisz koniecznie powiedziec o tym ginkowi ... bo mozesz miec anemie czego oczywiscie nie życzę.

Ale jak wiadomo na początku ciąży kobiety tak bardzo nie tyją ...wręcz przeciwnie większość kobiet spada na wadze ...wiec zero stresu :)
 
hej, już wróciłam, ale jestem jakaś niepocieszona... Chyba mnie wkurza ten lekarz... Kazałam sobie pokazywać dzisiaj wszystko tzn wszystko dzidzi, bo zawsze tylko mowil ze wszystko jest ok i tyle wiec dzis nie mial wyjscia i musial mi opowiadac co tam widac... Pozniej sie dopatrzyl ze obszar tworzenia sie łożyska jest za blisko ujscia szyjki macicy i ze to moze nas niepokoic ale nic wiecej na ten temat nie powiedzial a ja w szoku nie zapytalam.... W kazdym razie nie dal mi zdjecia tylko zostawil sobie w karcie:/ i nawet nie wiem ile cm ma moje dziecko:( no ale teraz juz musze czekac do n astępnej wizyty do 21.06.
 
reklama
4madlen- nie martw się <tule>

Powiedzcie mi dziewczyny- bo mam pytanie z moim poniedzialkowym usg - midwife powiedziala ze mam byc na czczo ale nie wspomiala o piciu to jak to jest??
 
Do góry