reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ktore rodzily w UK

Dołączył(a)
10 Maj 2023
Postów
7
Witam czy sa tu mamy ktore rodzily w UK potrzebuje porad bo jestem zielona w tym temacie, okres spoznia sie dwa tygodnie testow zrobilam pare wszystkie pozytywne,zglosilam do szpitala przydzieli mi polozna czekam na wiztyte, kiedy jest wykonywany pierwszy skan chcialbym miec pewnosc ze jest wszystko ok.

Dziekuje
Z pozdrowieniami
 

Załączniki

  • 20230521_072305.jpg
    20230521_072305.jpg
    2,8 MB · Wyświetleń: 170
reklama
Co prawda jeszcze nie rodziłam ale jestem aktualnie w 34tc i mieszkam w uk wiec jeśli masz jakieś pytania to chętnie pomogę :)
 
Pierwszy skan jest około 12 tygodnia ciazy.
Potem masz połówkowy w okolicach 20 tygodnia. Między 20 a 22, zaleznie od Trust.
Kolejno możesz mieć jeden w 36-38 tygodniu ale to zależy od regionu, gdzie mieszkasz. Jeśli nie ma zadnych wskazan do kolejnego usg to go nie będzie.
Sa za to prywatne kliniki gdzie za £70 możesz sobie zrobić tyle usg ile dusza zapragnie. Cena tez zależy od regionu.
 
Do góry