reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
U nas usg dopochwowe tylko na poczatku, no i na zadne badanie krwi czy moczu nie kaza byc na czczo chyba, ze poziomu cukru:sorry2:
 
Ale Wy macie typowo prenatalne i one sa przez brzuch.
A ja idę normalnie do mojej gin i nie wiem właśnie jak mi teraz zrobi
 
Macie racje- zadzwonie jednak do szpitala i zapytam.
Bo na czczo mi sie nie usmiecha bo mi jest niedobrze jak rano nie zjem kromki chleba. A badanie mam o 10.20 wiec nim je zrobia to ja bede miala caly dzien juz z glowy, bo jak nie zjem na czas to pozniej tak juz mam.
 
Hejka :-) My właśnie wróciliśmy ze spacerku pogoda fajna to można połazić i wszystko byłoby cacy gdyby nie tony chusteczek :-D
Cinamona śliczny maluszek i jaki już duży! to usg 3d to świetny wynalazek :-D
4madlen jeżeli dzidzia zdrowa i lekarz nie kazał się martwić tylko zapowiedział, że będziecie obserwować to się rozluźnij moja droga i nie zamartwiaj na zapas. Jeżeli byłoby to niebezpieczne na pewno kazałby ci leżeć albo od razu do szpitala skierował. Głowa do góry będzie dobrze :tak:
Neska pierwsze słyszę żeby usg robić na czczo :confused: Może ci źle powiedzieli?
Fiolka powiedz mi moja droga bo ty kiedyś tam pisałaś o tych sztyftach czy też kulkach z apteki przeciw nadmiernej potliwości. Można to w ciąży czy nie? Bo mi się od tyg "strasznie" zrobiło i tak sobie przypomniałam, że kiedyś pisałaś już o tym :tak: Lepiej się już czujesz??
Bulkaasia szefowa zmieniła nastawienie? I bardzo dobrze łatwiej będzie ci przetrwać czas ciąży w miłym towarzystwie :-)
 
Neska zadzwon I daj znac ja mialam na 15 Badanie I nie wyobrazalam sobie nie zjesc;)
A to Badanie jest na poziom zelaza, syndrom downa jesli chcialas, HIV syfils-choroby Wneryczne.
 
Ja na Twoim miejscu zadzwonilabym I spytala. Bo kobiecie w ciazy moze byc
Slabo jesli nie zje

Zadzwonić zawsze mozna i sie upewnić za to Ciebie nie zabiją.

A co do tego ze kobiecie w ciązy moze byc słabo jesli nie zje...lekarza to nie interesuje bo wazne sa tez wyniki badania ... jak np masz badanie krzywej cukrowej to tez nie mozesz jesc a takie badanie trwa nawet 3 godziny ...pamietam jak ja robiłam takie badania od 18 wieczór nic nie jadłam o 5 rano wstała o 8 bylam na badaniach kolejka w h... o9 weszlam a o 12 wyszlam dopiero z przychodni ...wiłam sie z głodu myslałam ze zemdleje..ale wszystko dla dobra dziecka.

to taki przykład był troszke nie na temat
 
Lilith tutaj tak skomplikowane Badania z tego co ja wiem Robi sie jak naprawde dzieje sie cos zlego. Bo tak to 5 spotkan z polozna I 2 usg. Ginekologa tez nie odwiedzasz jesli ciaza przebiega bez wiekszych problemow.
 
znalazłam właśnie w książce co to może oznaczac... Generalnie chodzi o to, że łożysko umiejscawia sie w dolnej części macicy i nazywa sie to łożyskiem przodującym... Dopóki jeszcze nie jest łożyskiem czyli do 16 tygodnia nie ma się co martwić. Są różne rodzaje przodującego łożyska, z ktorych najniebezpieczniejsze jest centralnie przodujące bo zachodzi na kanał szyjki macicy i w związku z tym trzeba leżeć, pojawiają sie krwawienia i bardzo często dziewczyny leza do konca w szpitalu... Dodatkowo porod naturalny jest niemozliwy... Jednakw moim przypadku na razie nie ma sie co martwic bo do szyjki jeszcze nie dochodzi i moze nie dojsc bo bardzo czesto jest tak, ze przesuwa sie w gore wraz ze wzrostem macicy wiec chyba nie bede panikowac:) bede wiedziec wiecej na nastepnej wizycie bo już sie wykształci do końca i bedzie mozna porównac czy sie przeunelo troszke chociaz czy nie... Jesli nie, to wtedy pójde na konsultacje do innego gina. O tak postanowilam :) wiec na razie nie panikuję ale Wasze kciuki na pewno sie przydadzą :)))
 
reklama
Do góry