reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
MARTOLINKA mam jedno to nasionko i napisane jest, że wzrost ok. 2-3 tygodnie, więc chyba narazie wasze są w normie ;-) a namoczyłaś ten kartonik, bo tak tam piszą?

My dziś znowu pospaliśmy do 8.40 obudził mnie dzwonek do drzwi pan listonosz, jak zobaczyłam, któa godzina to się wystraszyłam, jutro do pracy i już od rana tłumaczę Jaśowi, że jutro wstajemy wcześnie rano.
 
Fajna butelka - bańka wstańka
578729_431222833595343_1246387665_n.jpg



Ja również popijam drugą kawkę, a właściwie pierwszą, bo poprzednią wylałam. Na szczęście nie na laptopa:baffled:
 
martolinka współczuję sensacji.
My zasadziliśmy dobry miesiac temu albo i więcej. Miała być rzodkiewka i nie ma ale że wzięlismy ziemię z ogrodu to wykielkowało im po malym chwaściku i też siię cieszyli. Na moje to nie ma za bardzo co liczyc na zmarzniete nasiona z lodówki.

Miałam dzisiaj isc z chłopakami na basen ale Kuba znów od rana wwymiotuje. Dąłam mu kropli miętowych. Przestał wymiotowac ale natychmiast dostal gorączki (38,2). Nie wiem co to. Pediatra przyjmie go dopiero 18,30.
Michałowi za o od niedzieli chce się kupę ale, że pieluszki sie skonczyły to nie chce zrobic. Chodzi po domu, smrodzi i marudzi.
A ja właśnie usiadlam po wyszorowaniu lodówki. Musiałam ja wczoraj wieczorem rozmrozic i wyszorowac. A teraz spac mi sie chce
 
Witma

Kilolku będę trzymać kciuki za Michałka rety jak ja sobie przypomne ten koszmar to ryczeć mi się chce:no::no::no:.

Paweł zrobił wczoraj na nocnik dwie kupy rano i popołudniu a dzisiaj rano zrobil już jedną na nocnik z samego rano, wczoraj zmniejszyłam już dawkę syropu. Obecnie mamy 2,5ml dwa razy dziennie (zaczelam dla przypomnienia od 7ml - 3 razy dziennie).

Martolinka
ojej ale się Wam przytrafilo:szok:.

Ja czekam na AZE ale jeszcze nie wie czy uda im sie wpasc do mnie bo dzisiaj wracaja juz do domu.

Pathanka jak u Was z kupa???

Sory że ja tak dzisiaj o kupach:zawstydzona/y:, ale to bardzo wazny problem

Cleo
co u Ciebie?

Kiedy wraza Agrafka? wykończy się tam z dwojka na tych wakacjach:rofl2:, no i chyba Anawawka tez miała już wracac

Lotka
jak tam samopoczucie???? Synek czeka na braciszka?

Gosiulek
masz zapas leków??

Gawit jak staranka kiedy zaczynasz ten monitoring cyklu bo wypadłam z obiegu:confused2:



ILONA
GDZIE JESTEŚ????????? ŻYJECIE?
 
reklama
Do góry