reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Marta, wspolczuje sensacji...
Dziunka, ciekawa ta butelka :-) widzialam na allegro, maja cos po ok 20-pare zl.
Etna, no Tomi wszystkim opowiada ze bedize sie znim bawil Maci, pokazuje ktore zabawki sa Macka, że te małe, a reszta jest Tomusiowa ;-) no ciekawe co powie, jak juz sie pojawi w domu ;-)

Ja dzis mam w planie skonczyc myc okna, ostatnio padlam po 2, jeszcze 2 na dzis ;-) dzis bylam z Tomem na pobraniu mi krwi, babki sie smialy, bo jak mi wbijali igle to Tom oczy zaslanial ;-) a w drodze powrotnej wyladowalismy na placu zabaw, ja posiedzialam a Tom sie wyszalal.... moze nast raz jak sie zbiore, to pojdziemy juz z Mackiem w wozku ;-)
 
reklama
Gosiulek to super że masz te laki nie ma nic wazniejszego, musicie je miec. Kiedy teraz wybierasz się na usg??? Będziesz wiosenną mamusią

Banana ja to chodz nie wiem jak bym chciała to nie dam rady na diecie bez kawy:zawstydzona/y:, kawę omijam tylko w dni że wymiotuje z bólu głowy a tak kawa musi być
 
Etna własnie nad tym dumam.Czy iść w poniedziałek tutaj u nas a do swojego dopiero we wrześniu.Czy pod koniec sierpnia do swojego lekarza?

Lotka
ząb cicho siedzi?
 
Etna własnie nad tym dumam.Czy iść w poniedziałek tutaj u nas a do swojego dopiero we wrześniu.Czy pod koniec sierpnia do swojego lekarza?

Lotka
ząb cicho siedzi?
jeden raz cos delikatnie zabolał, ale płukam dalej i jest spokoj...pewnie tak jakos dotrwam do porodu a potem sie zajme nim konkretniej :-)
 
Etna u nas odpukać codziennie kupa jest. Wczoraj były trzy, ale każda z wstrzymywaniem no i w majciochy a właściwie na podłogę, ale to już nie istotne. Grunt, że zrobił. Dziś z samego rana zrobił, ale widzę już lepiej mu to poszło, bez płaczu. Jutro idę do pracy i boje się czy babci zrobi. Narazie syropu nie podałam pije troszkę tej pycholandii od rana. Mam nadzieje, że zacznie już normalnie funkcjonować.

Pędze myc podłogi, bo trzeci dzień wolnego, a ja daaaleko w tyle jestem ze sprzątaniem.
 
A spójrzcie na to, butelka jak cycuś :-)
599890_431262340258059_56256899_n.jpg
 
hej

jestem zoobojetniała jakaś i myślami w innym świecie totalnie...normalnie jedna tylko myśl i nic więcej..ale to na innym ;-)

a dziś tak w ogole to mam 4 rocznicę ślubu...ale zleciało...:szok:;-):szok:;-)
 
reklama
Do góry