reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Hejka!
Rany po pierwszym dniu po urlopie dochodze do wniosku, że na pewno ide na L4 ;-)

Dziewczyny co do mojego biznesu to nie bardzo chcę zdradzać, co by nie zapeszać. to nie jest tak do końca mój biznes bo to coś na zasadzie franczyzy czyli aż tak dużo nie ryzykuję! bo marka jest sprawdzona i wkład finansowy jest niewielki! potrzeba tylko dużo pracy i chęci na rozruszanie tego, ale pracy to ja sie nie boję, a jak będę po części pracować na siebie to wiem, że będę musiała! 31.08 mam spotkanie w tej sprawie więc wtedy będę wiedziała coś więcej, bo póki co to za wiele nie wiem :-( za lokalem się wstępnie rozglądałam i w interesującym mnie miejscu byłoby kilka wartych uwagi :-) no zobaczymy co z tego wyjdzie! powiem Wam, że napalona jestem na ten "biznes" jak nie wiem co ;-)
Aza Wy też poimprezowaliści :-) a takie wyluzowanie oj przydaje się! i mogłabym tak częściej! tak mi sie spodobało, że mogłabym i co tydzień hi hi! ważne towarzystwo! bo byliśmy u takich naszych sprawdzonych przyjaciół gdzie byli sami fajni ludzie żadnych "zrytych" beretów :-D i modliszek, które czyhają na cudzych mężów!:wściekła/y:

etna to i Ty po imprezce :-) na tej naszej też były dzieci i to takie które młoda lubi, ale tak mi było super , że nie musze co i rusz patrzeć czy czegoś nie broi i jak jakieś zapłakało to nie musiałam leciec i patrzeć czy to Martyna :-)
i jak Paweł w przedszkolu?

martolinka 42 to ja bym bardzo chciała mieć :-) a poaz tym moja mama trochę kiedyś pracowała na szwalni i mówi, że rozmiar z metki nie ma nic wspólnego z faktycznym rozmiarem, bo jak było zapotrzebowanie na 42 a akurat 42 się skończyło to i do 40 wszyswały rozmiarówkę 42 :baffled:

mama zdrówka dla Was!

kilolku szkoda, że częściej nie możesz mieć takich przedpołudni dla Zuzi! kiedy będą wyniki?
maxwell u nas też skwar! i ja jestem tchórz dlatego ten mój biznes to nie do końca będzie taki mój

zmykam, bo zaraz skończą się bajki i młoda będzie chciała się bawić :-)
 
reklama
maxwell dzieki, dzisiaj juz troche lepiej

gawit wyniki jutro.
Chłopaki niebawem ida do przedszkola wiec będziemy miały te kilka godzinek dla siebie. Zobaczymy jak to będzie
 
martolinka 42 to ja bym bardzo chciała mieć :-) a poaz tym moja mama trochę kiedyś pracowała na szwalni i mówi, że rozmiar z metki nie ma nic wspólnego z faktycznym rozmiarem, bo jak było zapotrzebowanie na 42 a akurat 42 się skończyło to i do 40 wszyswały rozmiarówkę 42 :baffled:

tak mi mów , tak mi dobrze :tak::-D

Kilolek kupiłam sukienkę w H&M za 129 zł. Piekna soczysta zieleń. Pokaże na zdjęciach z chrztu:tak:
jak tak piszesz ile miałaś czasu dla siebie to ja się zastanawiam co będę robić od września jak Antek w przedszkolu bedzie. Luz . blus;-)
Gawit pozostaje na, trzymac kciuki!!
Mama zdrówka

Nie pochwaliłam się , ze dziś agrafka zaliczyła Sopot i się spotkałysmy. Alutka aniołeczek w lokach. Śliczna dziewczynka. Wojtek włosów ma więcej niż mój mąż:blink:w środę spotkanie z dziewczynami i agrafką
 
Maxwell ja mam w pracy po 40 dzieciaków na raz więc dla mnie te parę sztuk to mały pikuś:-D (ale żeby nie zwariować to własnych dzieci mam sztuk: jeden :-D:-D:-p). ja puchłam tylko w ciąży tak to nie więc Ci współczuje:-(.

Martolinka Gawit w przedszkolu wszystko ok!!! Paweł był przeszczęśliwy a panie z niego dumne, mówią że się bardzo rozgadał i wyciągnął w górę.
Martolinka spotkania z agrafką zazdroszczę bo ja dzisiaj się nudziłam ;-)


Coś mało ostatnio piszecie:rofl2: nawet udało mi się nadrobić

Jutro mam jeszcze jeden dzień laby, ale tylko do wieczora bo mąż wraca, potem muszę się dzielić już samochodem:dry:.

Dzwonili dzisiaj do mnie z pracy i w środę muszę się już stawić na posterunku od rana więc nie wiem czy uda mi się spotkać z Agrafką:-( bo będziemy układać plan a to trochę trwa (kilka godzin), potem rada i już koniec wakacji. Nie ubolewam na tym aż tak bardzo bo najwyższa pora skończyć to błogie lenistwo:rofl2::rofl2::rofl2:. W tym roku będę zaczynać poranną zmianę już o 7.15 więc o 7 muszę być już w pracy. Ciekawe jak ja będę tak wcześnie budzić Pawła do przedszkola :baffled:. To się pożaliłam i zmykam spać. Pozdrawiam wszystkie urlopowiczki!!!

Dziunka co z Tobą???
 
hej
etna to cię pocieszę że u mnie szkoła zaczeła się już dzisiaj :tak:
aza Kuba się powoli rozgaduje (jest takie słowo?) no i świetnie zna marki samochodów :tak:,czasami mam dość no ale w końcu to facet :-D ,
maxwell polecam herbatę z pokrzywy ,pomaga pozbyć się wody z organizmu :tak:
mama zdrówka dla was
u mnie się nic nie dzieje ciekawego , no może stresuję się trochę przedszkolem Kuby chociaż to tylko dwa razy w tygodniu , w środe idziemy na pierwsze spotkanie więc wszystkiego się dowiemy ,najlepsze że mam wyrzuty sumienia że on do przedszkola idzie a ja przecież w domu będe :szok: chociaż wiem że dla niego tak będzie o wiele lepiej
 
Dziewczyny dostałam na urodziny drzewko bonsai i nie wiem co z nim robić, jak podlewać, gdzie trzymać już nie mówię o przycinaniu ktoś może wie coś na temat mojego drzewka? RATUNKU!!!


AniaSim Paweł też mam nadzieję będzie chodził tylko 3 dni, a ty się nie przejmuj będziesz miała więcej czasu dla Lenki, Kuba miał Cię na wyłączność na samym początku a lenka teraz będzie Cię miała tylko dla siebie - w końcu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie:tak:
skoczyłam dziś z rana do lidla , bo postanowiłam zrobić kurczaka według pascala;-)ciekawe co mi wyjdzie;-)

Ania nas stresujących się jest więcej- może otworzymy grupę wsparcia;-)?
Etna wierzę , że uda Ci się wyrwać w środę. Smutno byłoby bez Ciebie:zawstydzona/y:Kto zafundował Ci bonsai? ja niestety nie wiem jak do tematu podejść:tak:
 
hallo gdzie jesteście?
:tak:

co porabiacie?
Alicja zasnęła a Antek nie ma zamiaru. Poczekamy więc na księżniczkę i idziemy kupić kapcie młodemu do przedszkola
 
Ja byłam na basenie. Jak wychodziłamz domu bylo przyjemnie chłodnawo a wracałam w klimacie tropikalnym (skwar po porannej ulewie) oj jak mi się spać teraz chce
 
reklama
Ja odnalazłam nowy specyfik na nie-spanie, bo strasznie mnie musi po tym Bromergonie cały dzień i z samego rana łykam żeń szeń i czuję poprawę. Dzisiaj nawet po dużym obiedzie spać mi się nie chciało.

Zaraz jadę po męża, Paweł jest szczęśliwy i nie może się doczekać, a drzewko dostałam od męża znajomych - jest śliczne na razie je zraszam i to tyle co wiem na temat pielęgnacji tego okazu:dry:.

Już drugi dzień wstajemy z Pawłem o 7.15:szok: musimy się przestawić po wakacyjnym lenistwie:rofl2:, muszę jeszcze dojść do 6.30 przynajmniej szooook a jak z nim do przedszkola to i o 6 będę wstawać (a ja się nie nadaję do takich pobudek bo nie umiem wcześniej zasypiać i co za tym idzie wcześniej wstawać).

Kilolu i jak było na basenie opowiadaj, z kim byłaś, co robiłaś?
 
Do góry