reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
a na piłce skakałas?
no tak, jednak nie wszystko, pilki nie mam i tak na ostatnia chwile jej nie kupie raczej...
dzis w nocy mnie skurcze dopadly, sporo ich bylo, ale nieregularne. chociaz juz mi spac za bardzo nie daly. dzien sie zaczal, a one poszly sobie jak reka odjął. nie wiem o co im chodzi ;-)
no i po tej nocce jakas taka "niedorobiona" dzis jestem... i do tego upal juz za oknem.... ehhhh sobie pomarudzilam z rana...
milego dnia!
 
Hej,

kilolku wszystkiego Naajlepszego z okazj imienin Kochana:tak:

lotka może się już coś zaczyna?! Ale fajnie, niedługo Maciuś bedzie na świecie:-)

a ja wczoaj wyszłam z koleżanką na miasto, odreagowałam i dzisiaj o wiele lepiej się czuję psychicznie niż jak cały tydzień siedzę w domu z dziećmi:zawstydzona/y: mąz zajmował się Nimi i jak wróciłam koło 23 to czekał na mnie i na wejściu mi powiedział: "podziwiam Cię, jednak wolę te nocki po kilkanaście godzin":-D
 
Witam niedzielnie:-)

LOTKA u nas też gorąco ale to już nie ten upał co w lipcu- czuć chłodny wiaterek.:tak:No jeszcze chwila i mały będzie na świecie- już niedługo, wytrzymasz.:tak:

POLA no to super że odreagowałaś, a faceci to powinni częściej z dziećmi zostawać by poczuć smak nic nie robienia.:-D:-D:-D

A ja obżeram się frytkami, któraś chętna to podrzucę:tak::-).Dzieciaki śpią, porobiłam przelewy i się lenię, ale gdzieś za godzinkę wybywamy z koleżanką i jej dzieciakami na wycieczkę.
 
hej
mamajulii u mnie frytki były wczoraj na obiad :tak: , udanej wycieczki
pola to fajnie że się odstresowałaś , mój jak miał urlop to też powiedział że mnie podziwia że to ogarniam zwłaszcza rano ze śniadaniem ;-), miło czasem usłyszeć że on wie że to wcale nie jest tak lekko :tak:
lotka już niedługo i Maciuś będzie z wami , a potem ani się nie obejrzysz jak będzie duży ,strasznie to szybko leci
mój jak poszedł położyć Lene jakieś 1,5h temu to jeszcze z sypialni nie wyszedł więc pewnie wstanie wyspany ,czekam aż wstaną żeby obiad skończyć i jedziemy do szwagra na kawe :tak:
 
Lotka moze dzis w nocy? dziecilubia przychodzic w upalne noce ;-) juz tuz tuz

My bylismy na spacerku i mcdonaldzie na obiedzie, bo mi sie gotowac nie chcialo a teraz spac mi sie chce. Cos mnie boli w bebechach, nie mam pojecia co i humor mi psuje bardzo skutecznie.
 
reklama
Cześć laski,
Wróciliśmy, bylo..hm..zależy, na co spojrzeć;-) Z psiapsiółą się nagadałam za wszystkie czasy (oni tam sa juz od zeszłej soboty, a my dobiliśmy). Marta z tą krtanią - super, za to Marycha masakra..zmierzła, histeria za histerią o wszystko, nic jej nie pasowało (no, ale z drugiej strony była nieźle przeziębiona)..Ludzi w Szczawnicy masa, normalnie nie było jak się tam ruszać..ale ogólnie jestem zadowolona, że choć na trochę uciekliśmy z miasta..
Gosiulek, tulę mocno kochana..
Lotka, trzymam kciuki za "godzinę zero", oby Maciuś szybko się zdecydował!! - a może spróbuj rajd po centrum handlowym plus przytulanie z mężem -mi to w końcu pomogło;-)
Kilolek, spóźnione życzenia imieninowe:*:*:*
Lece nadrabiać;-)
 
Do góry