reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

angun ja mam ogólnie małe cycuski (nawet minimini :-D bym je nawała) i własnie też mi się takie flaczki zrobiły- mam nadieję że to minie no bo kurde nie dość że ledwo odstają to jeszcze flaczki :no: :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Eee moje nie sa miekkie flaczki :-) Moze mnielastyczne niz 4 lata temu, ale nadal chodze w miekkim staniku typu sporotwy bezszwowy i jest naprawde super! ;)
Tyle ze sie zmniejszyly. Karmiac piersia moglam liczyc na jakies D/E a teraz standard C miseczka.



Przy okzji... Mozecie polecic jakas konkretna marke biustonoszy z ktorej jestescie zadowolone? Bo aj kupowalam juz w Donnie i jeszcze drugim markowym bardzo drogim - nie pamietam nazwy i zawsze cos bylo nie tak :/

Moze Triumph?
Albo jakas inna... ;)
 
Ostatnia edycja:
nimfii- to wszystko zależy jak trafisz. Ja mam pare z triumpha i niektóre są ok a niektóre mi nie podpasowały. Tzn w sklepie ładnie leżały a w domu jak się normalnie ruszałam to pół cycka na wierzchu. Ale ogólnie mają dobre staniki.
 
Nimfii to zazdroszczę ;-)

Ja mam ze stanikami bardzo duży problem,bo się zawzięłam,ze nie będe kupowała typowych 75 b czy nawet c. Koleżanka brafiterka mi dokładny rozmiar zmierzyła i naprawdę laski jest róznica, w komforcie noszenia przede wszystkim, chociaż trzeba się przyzwyczaić. Ja z moimi małymi kluseczkami mam 70E !:szok: Ale nie o rozmiar miseczki tu chodzi a ogólnie łącznie z obwodem, bo przy 70 to E wcale nie jest takie duże.
Polecam nawet na stronie sobie sprawdzić www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ . Dobry rozmiar biustonosza też te piersi nam jakoś poprawi po karmieniu.
No więc ja mam teraz problem ze znalezieniem takiego rozmiaru, bo w takich normalnych sklepach, czy sieciókach niestety ciągle zacofanie rozmiarowe,a na kilka biustonoszy Konrada to mnie nie stać.

Nimfii właśnie Konrad ma bardzo fajną i łądną bieliznę w różnej rozmarówce. Ja miałam dwa staniki,ale jeszcze wtedy źle dobrany rozmiar i ich nie noszę, a szkoda bo są śliczne.
 
Angun ja mimo, ze długo nie karmiłam to piersi inaczej wygladają niz kiedyś, ale ogolnie jestem zadowolona, bo zostały mi wieksze;-)

nimfii ja moge z czystym sumieniem polecić właśnie Konrada, a także sklep Esotiq. Mają bardzo wygodne staniczki w pełnej rozmiarówce i w przystepnych cenach. Ale tak jak Madzia pisze, najważniejsze to dobrze dobrać rozmiar:tak:

Madzia ja bardzo lubię Konrada, ale zamiawiam przez internet, jest taniej. A jeszcze moge Ci polecić, tak jak pisałam nimfii, sklep Esotiq. Mają tam taką prawdziwa rozmiarówkę od obwodów 60 i panie tez sie znają. A ceny normalne. Ja jak tam idę to kupuje wszystko co akurat jest w moim rozmiarze, bo gdzie indziej nie dostanę nic;-)Jakaśmasakra jest z tymi stanikami.
 
Ten konrad i estotiq to sklepy interentowe czy normalne? Nie slyszalam o nich.

madzia
tak wiem wlasnie mierzylam sobie tak rozmiartowke i wg tego na mnie pasowaly 65E i taki tez kiedys zakupilam 100zl wydalam i w sklepie wydawal sie byc dobry ale w domu zyc w nim nie moglam :(
Musze sobie jeszcze raz dokladnie posprawdzac te rozmiarowke bo ja tez mam problem zawsze z obwodem pod biustem bo jestem szczupla
 
Ostatnia edycja:
nimfii bo to trzeba pochodzić w tym nowym rozmiarze i sie przyzwyczaić. Jak byś sie przemogła to zobaczysz jak później super sie bedziesz czuła w takim staniku:tak:
Konrad to firma stanikowa, maja ja niektóre sklepy stacjonarne i wiele internetowych. A Esotiq to sklep stacjonarny.
 
Ok dzieki ;-)
margana akurat w tamtym modelu na bank nie dalam rady bo ramiaczka byly za krotkie i nie moglam zregulowac zeby byly dluzsze. Bo tak pod bistem to w sam raz byl tylko podczas chodzenia ramiaczka mi sie wzynaly
 
reklama
Nimfii a nie dasz rady zmienić ramiączek? szkoda 100 zł
Ja mam za to problem z za długimi ramiączkami. Mama dwa staniki,niby rozmiar dobry,a ramiączka mogłyby być krótsze, bo odstają. Wymienic się nie da, bo są nie zdejmowane:dry:
 
Do góry