reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

reklama
A ja coś się nie mogę doczekać, ciągle idzie i idzie ta @@.Miałam tylko 2 razy plamienia. Objawy miałam jak na owulację (śłuz, pobolewania) i wreszcie wypadałoby dostać tą @, bo przecież już rzadziej karmię.
 
A ja karmię nadal 4 razy na dobę (choć ostatnio Maja w nocy kilka razy sie przyssawała) i @ mam. Ciekawe od czego to zależy??
 
Dziewczyny nie martwcie się jesli nie broiłyście za dużo to @ przyjdzie napewno;-):-DJa mała karmiłam 3 miesiące (2,5 ciągle a resztę tylko w nocy)a @ dostałam jak mała miała 6,5 miesiąca
 
angun ale luzu miałaś tyle czasu ;-)Ja to od razu dostałam w zakończenie połogu w grudniu,potem w styczniu (od stycznia brałam tabletki do końca marca to była cisza)i dopiero w lipcu,sierpniu i w tamtym tyg.także już co miesiąc będzie ale ostatnio miałam aż 5 dni i lało się a zawsze miałam 2,3 dni bezboleśnie i jedna podpaska spoko mogła starczyć na cały dzień.
 
Dzieeczyny piersiowe,juz nie karmiace,mam do was pytanko czy wasze piersi "doszly do siebie"po kilku cyklach?Slyszalam,ze troche czasu na to potrzeba. Ja narazie mam takie flaczki i boje sie,ze tak juz zostanie :-(
 
reklama
Do góry