reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

reklama
110 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok::szok:
Bardzo długi, aczkolwiek szczupły co?? Bo Marcel tyle waży przy 101 ;-) A pulpaśny to on nie jest. Moja mama "wyzywa" ze szczupak z niego ...... dla mniej jest w sam raz :) Bo nie jest tłuściutki ale nie same kości. Ma mocne uda, łydki, ramiona ..... zreszta czego sie dziwić jak wariuje, biega, fika całe dnie to wysportowany ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mama tak szczupły jest ale nie jakiś bardzo chudy. Mój mówi, ze chudy ale ja uważam ze w sam raz :tak: spodnie muszę kupować na 4 lub 5 lat bo ma długie nogi.

Mary to trzeba ich poznać ;-)
 
Mama tak szczupły jest ale nie jakiś bardzo chudy. Mój mówi, ze chudy ale ja uważam ze w sam raz :tak: spodnie muszę kupować na 4 lub 5 lat bo ma długie nogi.

Mary to trzeba ich poznać ;-)
Na to wychodzi.. :tak: Ja tez musze kupować ciuchy na 4-5 lat a konkretnie ciuchy na 110cm sa na JUŻ wiec jesli chce żeby coś przetrwało dłużej niż 2 m-ce to musze brac na 116cm...
 
Ja teraz jak bylam w Polsce to kupilam Kubie kurtke zimowa na 116 właśnie i spodnie ten sam rozmiar

A tak, tak, kurtke zimowa tez mamy na 116 bo jak 110 przymierzałam to byla taka dopasowana ze grubszy sweter juz by nie wlazł a przy rekawach i tak ściągacze wiec wogole nie widac tego "luzu"...
no ale - przywykłam już do mysli ze tak jak i ja w podstawówce będzie wyższa o równą głowę od rówieśników... ;-)
 
To moje karakanice, po rodzicach:-D:szok::szok::-D . Hanka jak ma teraz z 98 to góra, a Gonia z 92 ... wagę na oko szacuję na 13 i 12,3;-), oczywiście Gonia przoduje:-D
Więc czasami spódnice dżinsowe mają jak dla 6-8 miesięcznego dzieciaczka:-D
 
reklama
Do góry