reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik samochodowy?

Pan e-doradca bardzo mnie rozśmieszył ...
Lepiej zerknijcie na fakty niż na wirtualne porady wirtualnych doradców :
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe z grupy wagowej 0-13 kg :: sortowanie wg kryterium ocena
Bardzo ważny link, dowiedziałam ( a raczej utwierdziłam się w przekonaniu )jaki kupiłam chłam i że nie warto na tym oszczędzać !!!!
Odradzam fotelik do wózka coneco toledo !Dziecko w nim siedzi jak sardynka, głowa lata na boki a wpięty fotelik w pasy fotela w ogóle nie jest stabilny !!
Beznadziejny totalny chłam. Już po 3 miesiącu użytkowania go sprzedaję i kupuję Maxi Cosi bo nie ma na rynku Britax -ów
To ciekawe...Odradzasz ten fotelik jednocześnie próbując go sprzedać:-) Ciekawa strategia. Może po prostu oddaj go do utylizacji. Tak byłoby uczciwie.
 
reklama
Witam,
posiadam fotelik 0-13 kg jednak zastanawiam się nad kupnem większego, obecnie moje dziecko ma 6 miesięcy i wagę 6,5 kg, znalazłam na allegro coś takiego FOTELIK OPTIMA ESPIRO 0-25kg KLIN + WKŁADKA BABY (1233940225) - Aukcje internetowe Allegro czy ktoś może coś na jego temat powiedzieć?
Szanowny Panie doradco proszę o poradę jaki fotelik zakupić, dodam że mam isofix w samochodzie.
pozdrawiam

Dzień dobry - wałkowane milion razy :)

im dłużej tyłem tym lepiej - dlaczego chcesz już zrezygnować z fotelika 0-13 skoro dziecko jest dopiero w połowie tego przedziału ?

Co do pytania o o Espiro to nie miałem nigdy do czynienia z tym fotelem i chyba nie chciał bym... - ale żeby nie było posiada dwa atuty - homologacja i niska cena...

Oczywiście mają się one nijak do bezpieczeństwa, ale zawsze lepiej z homologacją niż bez.

Opcja najlepsza - bezpieczny fotelik 9-18 a następnie 15-36

Opcja inna nie tak bezpieczna - bezpieczny fotelik 9-36

Właśnie wystawili nowy model Recaro Young Sport (w sumie to lifting starego) i ma dosyć ciekawe rozwiązanie w postaci alarmu rozpięcia uprzęży przez dziecko, ale jego cena też jest znacznie wyższa od starego modelu...

http://www.autofoteliki.pl/foteliki-15-36-kg,1,64.html
 
Regulacją posiada takze casualplay protector/navigator oraz Concord Xt. W tym drugim jest też opcja rozchylenia boków, podczas wysuwania zagłówka rozjeżdżają się też boki.
 
Do e-foteliki: nie nie jestem z żadnego sklepu!!pff po prostu znalazłam ten sklep i bardzo mnie zainteresował!



proponuję jeszcze więcej wykrzyników i pfff - wtedy na pewno wszyscy uwierzymy.

"po prostu znalazłam ten sklep i bardzo mnie zainteresował" - i dlatego linkujesz słowa kluczowe ?

"A teraz do rzeczy" - a to dobre - do rzeczy, masz na myśli kolejne linki i słowa kluczowe (w ostatnim było 0-13 teraz wypada dać 15-36)

Niestety nie wiem czy masz wszystkich za idiotów czy siebie za takiego spryciarza ale to jest przecież oczywiste:

czytając Twoje posty od razu wiadomo o co chodzi - linkujesz słowa kluczowe udając biedulkę która nie wie jaki wybrać fotelik co chwila tworząc kluczowe anchory do danych podstron tego sklepu.

Nawet bez użycia słów kluczowych z samych wypowiedzi widać o co come on.

Nie mam nic do reklamowania, pozycjonowania itp sklepu, ale czytając takie wypociny to aż krew człowieka zalewa - marnujesz nasz czas oraz obrażasz osoby które czytują forum oraz udzielają się na nim udając kogoś kim nie jesteś...
pozdrawiam
 
I w bardzo dziwny sposób na innych forach w podobnych ramach czasowych tez pojawiały się reklamy z linkami w słowach kluczowych, ach ten zbieg okoliczności....:p
 
reklama
witam,
moje 3-letnie dziecko o wadze 14kg podrózuje w foteliku maxi cosi priori xp. zastanawiam sie kiedy i czym powinnam sie sugerować planując zmianę fotelika na większy (chodzi mi tylko wgląd na dziecko tzn po czym poznac że już czas na zmianę)? co do modelu fotelika to w dalszym ciągu maxi cosi raczej rodi xp
 
Do góry