reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy 4+ >100 cm

JASS

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Listopad 2018
Postów
186
Jaki fotelik samochodowy dla starszaków polecacie? Poszukuję dla czterolatki dobrego modelu 15-36 kg (100-150 cm) , który spełnia wysokie normy bezpieczeństwa, jest dobrze wentylowany, na ISOFIX , optymalnie gdyby miał konstrukcję wspomagającą drzemkę ;-)
Research internetowy wstępnie zrobiłam, ale doświadczenia i rekomendacje rodziców często weryfikują marketing ;-)
 
reklama
Jaki fotelik samochodowy dla starszaków polecacie? Poszukuję dla czterolatki dobrego modelu 15-36 kg (100-150 cm) , który spełnia wysokie normy bezpieczeństwa, jest dobrze wentylowany, na ISOFIX , optymalnie gdyby miał konstrukcję wspomagającą drzemkę ;-)
Research internetowy wstępnie zrobiłam, ale doświadczenia i rekomendacje rodziców często weryfikują marketing ;-)
Ja kupiłam bodajże Britax Romer Kidfix chyba III jakiś tam z ochroną boczna Sict i ma pokrowiec Cool Flow, który właśnie odpowiada za chłodzenie/wentylację. Ja jestem bardzo zadowolona. I córka rzeczywiście się nie poci. Duży plus za dodatkowy uchwyt na pas w kroku dziecka.
 
My mamy nuna aace, jak dla mnie super, dzieciom wygodnie, mają możliwość lekkiego pochylenie do spania. Właśnie wczoraj wróciliśmy z trasy ponad 700km i dzieci nie były ani zapocone ani nie narzekały że im niewygodnie. Pasy ładnie się układają a głową nie leci przy spaniu. Ale musisz sobie fotelik dopasować do auta i dziecka, bo to że mi pasuje to nie znaczy, że u was też będzie dobrze leżał.Warto podjechać do dobrego sklepu i dopasować fotelik.
 
Postawiłam na cybex Pallas s x. Synek od roku w nim jeździ. Bardzo mu się podoba. Wychylenie zagłówka sprawia, że dziecku wygodniej się śpi. Jak był mniejszy, to kładł główkę na poduszce z przodu. Teraz jest wyższy i korzysta głównie z zaglowka
 
U mnie też przyszedł ten czas, żeby wybrać fotelik samochodowy i tak mam coś już wstępnie na oku... Ale chciałabym mieć pewność, że wybieram dobrze... Dlatego chce przy okazji się was doradzić - co myślicie o modelu Avionaut Glider: Link do: Avionaut Glider – wygodny fotelik dla dzieci 9–25 kg ? Czy warto zakupić taki fotelik?
miałam avionait Pixel. To bardzo dobry fotelik. Zwłaszcza dla nowonarodzonego dziecka, które ma problemy z napięciem mięśniowym, czy wcześniaków. Chwalę sobie bardzo. Mimo, że miałem bez bazy zapinany na pasy. Gdybym miała znowu kupić i stać by mnie było, to tylko ten fotelik.
 
Do góry