reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Obiecałam sobie, że nadrobię - nie udało się :eek: Jak człowiek pracujący to nie ogarnia wątków. Wystarczą 24 h żeby się zgubić.

Emaila i pozostałe starające się dziewczyny - trzymam kciuki &&&&&&&
 
reklama
Ja tez popieram metodę leczenia- seks!!!:tak::tak::tak:
Mnie tez katar męczy, wiec muszę dziś wieczorem zaaplikować dawkę:-D:-D:-D
Od jutra zaczynam testować owu, zobaczymy kiedy się pojawi...
Właśnie kończę szykować kolację. Wegetariańska lasgne. Mniam mniam. I do tego lampka wina, a co!:-)
 
Mrowkaa niestety wiem jak to ciężko odpuścić cykl :-( Mówiłaś lekarzowi, że się staracie? Antybiotyk to jednak antybiotyk...

Lamorela ilość serduszek imponująca :-D W zeszłym miesiącu tez tak szaleliśmy, ale już nam przeszło ;-) Oby Wam tak pozostało :-D


... a mnie dziś strasznie boli podbrzusze :crazy: Ciężko mi określić czy to jajnik czy nie ...
Kiepski dzień i jeszcze ten upał... Prawie ugotowałam się w aucie stojąc w korku (klima padła) :crazy:
No i na domiar złego nadal nie zdecydowałam się gdzie zabrać mężulka na urlop :-(


czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Beti - 18.06 18.06.
- II
Ewka358 - 18.06
- @
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)

Karotka00 - 17.06 20.06
Staraczka13 - 20.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -
@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)
 
Ostatnia edycja:
Zmienię temat i zadam wam pytanie, już dawno to za mną chodziło, ale nie umiałam się wbić.

W poprzednim cyklu - pierwszych starań w pierwszy dzień @ wydobył się ze mnie ogromny skrzep (wątróbka). Niejednorodny, bo to było połączone z "czymś". Jak to zobaczyłam to koniec świata, przeraziłam się strasznie a później załamka. Odczekałam trochę, gdy oglądałam to to było takie błoniaste/ Nie dość, że najpierw były te ciemne plamienia, to później takie coś. Byłam następnego dnia u gina, zbadała no i co miała mi na to powiedzieć.
 
reklama
Staraczka13 ja też miałam coś podobnego w maju. Plamienia zaczęły mi się 4 dni przed @. Prawie czarna zakrzepła krew ze mnie leciała. Brzuch bolał przez te 4 dni cały czas jak na @. Wtedy było po intensywnych staraniach. Byłam pewna, że się udało bo temperatura mi spadła w 9dpo więc wzięłam to za zagnieżdżenie. A potem zaraz zaczęłam plamić. Jak dostałam okres to tak jak Ty to opisałaś- "wątróbka". Powiedziałam nawet mojemu mężowi, bo się przestraszyłam. Myślę, że wtedy jajeczko chciało się zagnieździć ale niestety nie wyszło... Nie wiem czym było to spowodowane. Progesteron badałam 2 dni przed plamieniami i był w dolnej granicy. Może był za niski...
 
Do góry