reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Beti - 18.06 18.06.
- II
Ewka358 - 18.06
- @
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)

Karotka00 - 17.06 20.06
Staraczka13 - 20.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -
@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)

kopiuję żeby nam sie właśnie historie rozjaśniły bo też czasem już mi się mieszają, dziewczyny czy wszystkie jesteście? dopisujcie się
 
reklama
Wiem, że już późno ale u mnie jest godzina wcześniej niż w Polsce więc dopiero 21:40. Czekam aż mój P wróci z pracy. Będzie gdzieś za godzinę dopiero.

Właśnie zauważyłam u siebie śluz rozciągliwy ale jeszcze mleczny. Zrobiłam natychmiast test owu ale wyszedł negatywny. Zakładam, że jutro rano lub pojutrze będzie już pozytywny. Nareszcie!!!:-)

Dobranoc kochane, idę się wykąpać i w łóżeczku poczekam na męża ;-)Dzisiaj mu nie odpuszczę:-)
 
Wszystkie ochoty nabrałyście, a mój dziś po 2 wraca:angry: no nic poczekam:-D Dobranoc dziewczyny owocnych boboseksów i nie tylko:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi - zgadzam się,że przytulanki to dobra metoda na wiele dolegliwości...ale niestety w nocy gorączka tak mi urosła (39,5),że nie umiałam samodzielnie ogarnąć nawet szklanki z wodą :-( masakra...nie pamiętam kiedy w życiu ostatnio czułam się tak źle. Dopiero teraz spadła mi do 37,4 i troszkę wróciłam wśród żywych. Masakra...raczej za bardzo nie choruję, nawet w zimie...a tu środek lata i taka akcja.
Moniqa- wiem,że antybiotyk nie służy starającym się ale przy takiej gorączce nie miałam za bardzo innego wyjścia...

W nocy podczas kaszlu czułam ból owulacyjny w prawym jajniku... tak więc jak trochę dojdę do siebie to może dziś jeszcze spróbujemy jak M wróci wieczorem z pracy. Najwyżej tak jak mówiłyście - na pieska i może się nie zarazi ;-)
 
Witam z rana :-D
Udało mi się wczoraj zgwałcić M :-D Podbrzusze mnie teraz nie boli i nie jestem rozdrażniona, ale wczoraj to naprawdę była masakra - miałam ćmiące bóle w podbrzuszu jak na @, potem nagle dłuuuugie kłucie, które przeszło w ćmienie, a potem mnie napompowało ostro i bolało jak tuż przed @ i pojawiło się jednocześnie ogromne rozdrażnienie i zniechęcenie. Hormony :dry:



Ostatnio odkryliśmy klucz od sypialni, gdzieś zagubiony wcześniej - jest o niebo lepiej i częściej... nawet rano :cool2:

To jest myśl! Drzwi z zamkiem :cool2: Dzięki za pomysł :-D

To mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek, dlatego nie wiem kiedy spodziewać się @ Boboseksów miałam sporo, ale że się udało za pierwszym razem (tym bardziej odrazu po odstawieniu anty) to wątpię. No zobaczymy... przetaczając którejś z was słowa "dopóki @ nie ma, jest szansa" i tego się trzymajmy :-)

Podobno często jest tak, że płodność przyhamowana tabletkami, w pierwszym cyklu po odstawieniu potrafi się obudzić ze zdwojoną siłą :-)
 
ale niestety w nocy gorączka tak mi urosła (39,5),że nie umiałam samodzielnie ogarnąć nawet szklanki z wodą :-(

Przytulam mocno! Dobrze chociaż, że już Ci spadła ta temperatura!!!

W nocy podczas kaszlu czułam ból owulacyjny w prawym jajniku... tak więc jak trochę dojdę do siebie to może dziś jeszcze spróbujemy jak M wróci wieczorem z pracy. Najwyżej tak jak mówiłyście - na pieska i może się nie zarazi ;-)

No właśnie dziewczynki jak to jest z przytulankami po ovu? Ile czasu po skoku mają sens?
 
czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Beti - 18.06 18.06.
- II
Ewka358 - 18.06
- @
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)

Karotka00 - 17.06 20.06
Staraczka13 - 20.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -
@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)
olapalo - 13.06 (testy negatywne 33-34 dc: 18-19.05, więc czekam na rozwój wypadków)
 
Witam z ranka :-)
Wczorajszy prysznic udany, dostałam co chciałam :-)
Dziś 34 dc i nic... Nawet nic nie wskazuje na to żeby @ przyszła...

:-D:dry::cool2::-D
Podobno często jest tak, że płodność przyhamowana tabletkami, w pierwszym cyklu po odstawieniu potrafi się obudzić ze zdwojoną siłą :-)

Oby tak było w moim przypadku :-)
Ja właśnie mam pierwszy cykl po tabletkach, ale nigdy nie miałam aż tak rozjechanych cykli, dlatego się dziwię co jest grane ? Najczęściej miałam tak, że jeden cykl trwał 29 dni, kolejny 31 i tak na zmianę... A teraz nic...
 
Wanda ja się zastanawiam czy nie wziąć luteiny - teoretycznie jeśli nie ma ciąży, to po luteinie powinna przyjść @ i zacznie się nowy cykl. U mnie dziś 35dc i nie wiem czy nie marnuję czasu :dry:
 
reklama
Naprawdę luteina ma takie działanie ?
Ja poczekam, jutro jedziemy na tygodniowa wycieczkę, więc wolę nie mieć @ niż ją mieć... Zwłaszcza, że dość daleko jedziemy i dużo czasu w aucie.
Jak wrócę to albo z @ albo z ll ;-)
 
Do góry