reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

wanda Luteina to progesteron, jeśli nie ma ciąży a @ nie przychodzi dość długo, to Gin może zapisać Ci Luteinę, bierze się ją przez 7 dni (ja miałam tą podjęzykową) i potem odstawia. Poziom progesteronu gwałtownie spada i to jest sygnał dla organizmu by nastapiła @. Ja brałam Luteinę chyba 2 cykle z rzędu na wywołanie @ po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych bo miałam już 45 dc i @ nie chciała przyjść :eek:

natomiast jeśli jest podejrzenie ciąży to Luteinę czasami przepisuje się na podtrzymanie ciąży (jeśli ktoś ma np problem z za niskim progesteronem), jeśli organizm produkuje za mało progesteronu to trzeba go suplementować by nie doszło do wczesnego poronienia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karola - dzięki za odpowiedź... I właśnie takie braki świadczą między innymi o tym, że do tej pory nie miałam problemów z zajściem...
No nic, poczekam tak czy siak, skoro nie będzie lutowego dzidziusia, to może będzie wiosenny :-)
 
Dzień dobry wszystkim,

Wanda obyś wróciła z pięknymi II!!Życzę Ci tego z całego serca.

Mrowkaa to Cię choróbsko dopadło. 39,5st temperatury:szok:! Nie pamiętam kiedy miałam taką gorączkę! A jeśli chodzi o starania, to może nie trzeba ich zawieszać. Ja pamiętam jak zaszłam w ciążę, miałam zatrucie pokarmowe, piłam alkohol, bo był Sylwester. Nie wiedziała, że jestem w ciąży bo odpuściliśmy sobie starania. A potem u Gin na wizycie się wyspowiadałam, co się działo a ona na to, że to nie ma znaczenia. I tak nie ma jeszcze połączenia pomiędzy mamą a dzieckiem w tak wczesnej ciąży i to na 100% nie zaszkodzi! I nie zaszkodziło:-)

A dziewczyny, które jesteście pierwszy cykl po odstawieniu tabletek, to maja koleżanka własnie dzięki nim 2 razy zaszła w ciąże w pierwszych cyklach! Brała 3 miesiące tabletki, odstawiała, potem intensywne starania i za każdym razem okresu się nie doczekała:-).

U mnie test owu negatywny. Ale staranka oficjalne rozpoczęte wczoraj wieczorem:-D. Dzisiaj muszę iść do pracy. Tak mi się nie chce... Najbardziej nie chce mi się robić laserów, bo to jednak promieniowanie... Najchętniej wzięłabym wolne na rok starań a potem rok wolnego macierzyńskiego:-)
 
Witam Was Dziewczyny :) Gratuluję dwóch kreseczek i trzymam kciuki za czekające na pozytywne rozwiązania :)

Dziewczyny mam dwa pytania.
1.Zrobiłam dzisiaj dwa testy ciążowe: Kinder test o czułości 25 i z allegro o czułości 10. Na pierwszym jest blada kreska a na drugim nie ma żadnej.
2. Czy u Was też tak się dzieję na testach paskowych idzie pierwszy strumień moczu gdzie jest tylko linia C, później idzie kreska która wchodzi na pole T ale po chwili idzie na C, a później trzeci raz idzie kreska na T i znów po chwili idzie na C????

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiałe
 
czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Beti - 18.06 18.06.
- II
Ewka358 - 18.06
- @
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)

Karotka00 - 17.06 20.06
Staraczka13 - 20.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -
@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)

kopiuję żeby nam sie właśnie historie rozjaśniły bo też czasem już mi się mieszają, dziewczyny czy wszystkie jesteście? dopisujcie się
Mnie możecie dopisać na 4 lipca...chociaż boję się że nici z tego,ale zatestuję.
 
Witam serdecznie, z jeszcze chłodnego Białegostoku:-)
Mrowkaa leż w łóżku i pij herbatę! To pomaga, życzę ci żebyś była wieczorem na siłach, choć wiem, że wtedy zazwyczaj temperatura wzrasta, życzę zdrówka i sił:-)
 
Przytulam mocno! Dobrze chociaż, że już Ci spadła ta temperatura!!!



No właśnie dziewczynki jak to jest z przytulankami po ovu? Ile czasu po skoku mają sens?
Dzięki wielkie za miłe słowa dziewczyny. Co so sensu przytulanek to myślę że do 12 godzin można jeszcze spróbować- komórka żyje 24-36 godzin więc może może...ale i tak obawiam się że przegapiłam najważniejszy moment :-(
 
Witam,
i niestety testu owulacyjne nadal nic mi nie pokazują a to już 14 dzień, dalej cierpliwie czekam, chociaż starania idą już całą parę - jak zawsze:-)
Czy to możliwe abym miała owulację a testy tego nie pokażą??? (tak profilaktycznie się pytam , abym miała nadzieję....)
Trzymam kciuki :-)
Kaszel już mi przechodzi, widocznie jakiś wirusowy był.
 
Mrowkaa.....jeszcze jest nadzieje i tego się trzymajmy!!!!
testujemy tego samego dnia!!!! chociaż coś czuje, że mi się coś pozmienia, bo paski mi nie pokazują jeszcze owulacji........:wściekła/y:
 
reklama
Mrowkaa.....jeszcze jest nadzieje i tego się trzymajmy!!!!
testujemy tego samego dnia!!!! chociaż coś czuje, że mi się coś pozmienia, bo paski mi nie pokazują jeszcze owulacji........:wściekła/y:
Jak ostatnio byłam u gin to powiedziała mi że często się zdarza że właśnie wtedy kiedy najbardziej się staramy i chcemy mieć dzidziusia to właśnie te rzeczy lubią się poprzesuwać bo psychika nie jest tu bez znaczenia. Trzymam kciuki oby 4 lipca był dla nas szczęśliwy :)
 
Do góry