reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Ja właśnie piorę prześcieradło, rozwieszę w dużym pokoju i choć trochę lepiej będzie się oddychało. Mam okna po zachodniej stronie i smali mi od 13.
 
reklama
Jejku dziewczyny, pisałam Wam, że mnie boli podbrzusze jak na @ z uczuciem ciążenia w pachwinach - potem zaczęło mnie jeszcze mocniej boleć, więc poszłam do łóżka i po jakimś czasie poczułam bardzo silne kłucie w podbrzuszu - takie jednolite, nieprzerwane kłucie, które nie mijało przy zmianie pozycji i ciągle czułam je w tym samym miejscu. Trwało dość długo, ale w końcu przeszło, a teraz czuję tylko ćmienie w tamtym miejscu. Ciągle czekam - w końcu sprawa musi się wyklarować albo na @ albo na II, no nie? :sorry:


Wkleiłam swój wykres, co prawda bez temperatur, ale od następnego już będą. Dopiero teraz zobaczyłam jak często się seksimy:-)

:szok::szok::szok::szok::szok::szok: W jeden miesiąc wyrabiacie naszą roczną normę :szok::szok::szok::szok::szok: ;-)

Przy okazji wielkie dzięki, zobaczyłam dodatkowe możliwości wykresu. Bóle, bóle, bóle. Serduszek u mnie nie będzie zbyt wiele, ale tam się napewno wykażę haha bo mnie wiecznie coś boli :rofl2:

Uśmiałam się!!! :-)

Jeszcze tylko... muszę odszukać termometr, myślałam, że nie mam, ale jak się okazuje kiedyś kupiłam odpowiedni sprzęt. Teraz tylko odnaleźć... i do dzieła.

Masz termometr z dwoma miejscami po przecinku?
 
no mogę spróbować ale teraz to i tak nic nie zdziałają bo zaraz koniec roku jest, dopiero we wrześniu jak będą mieli zebrania z rodzicami pewnie poruszą tę kwestię.

szlag mnie trafia jak widzę dzieciaki ugilane do pasa a ja potem muszę ciężką kasę wywalać na antybiotyki bo jestem chora :wściekła/y: we wrześniu pogadam z Dyrekcją by coś postanowiła konkretnego w tej sprawie.

Dla rodziców takie przedszkole to super wygodna sprawa - pozbywają się chorego dziecka, nie muszą brać urlopu żeby podcierać nosek i słuchać przez cały dzień kasłania :sorry: Zresztą co im zależy - ich dziecko już i tak jest chore, więc drugiego przeziębienia nie złapie. Cholerni egoiści :confused2:
 
Jejku dziewczyny, pisałam Wam, że mnie boli podbrzusze jak na @ z uczuciem ciążenia w pachwinach - potem zaczęło mnie jeszcze mocniej boleć, więc poszłam do łóżka i po jakimś czasie poczułam bardzo silne kłucie w podbrzuszu - takie jednolite, nieprzerwane kłucie, które nie mijało przy zmianie pozycji i ciągle czułam je w tym samym miejscu. Trwało dość długo, ale w końcu przeszło, a teraz czuję tylko ćmienie w tamtym miejscu. Ciągle czekam - w końcu sprawa musi się wyklarować albo na @ albo na II, no nie? :sorry:




:szok::szok::szok::szok::szok::szok: W jeden miesiąc wyrabiacie naszą roczną normę :szok::szok::szok::szok::szok: ;-)
Będą II! Trzymam &&&&&&&&&&&:-) Co do normy, to szczerze mówiąc w niektórych dniach za mało serduszek ma program:rofl2:
 
Będą II! Trzymam &&&&&&&&&&&:-) Co do normy, to szczerze mówiąc w niektórych dniach za mało serduszek ma program:rofl2:

lamorela - ja bym zgłosiła reklamację, toż to skandal jest!! Napewno nie przegapicie TEGO momentu :-)

A tak na marginesie, lamorela!! Martwię się o Ciebie, czy nie stoi teraz przy tobie twój połówek i nie karze ci tak pisać?? :rofl2:
 
Pytanie z innej beczki, czy któraś z was ma pralkę Samsung Eco Bubble? Bo z moją jest coś nie tak, mam ją od nie całego tygodnia, a co chwila muszę czyścić filtr i włączają mi się jakieś alarmy.
 
Ja właśnie piorę prześcieradło, rozwieszę w dużym pokoju i choć trochę lepiej będzie się oddychało. Mam okna po zachodniej stronie i smali mi od 13.

O dzięki,zapomniałam o tym. Też kiedyś wieszaliśmy a teraz mi to całkiem wyleciało z głowy.


Co do normy serduszek to ja też kiedyś stwierdziłam,że za mało ich.:-D


Karola - może i owulacyjne , dlatego działać nie zaszkodzi.Chociaz ostatnio tak miałam przy wysokiej prolaktynie. Mam nadzieję,że to nie to.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Słuchajcie, po tych bólach wypłynął ze mnie biały, rozciągliwy śluz, taki typu płodnego, tylko nie tak przezroczysty :eek:

My tak już od roku:-) ślub poprawił naszą sytuację bo nie ma już rodziców za ścianą:rofl2:

No to gratuluję temperamentu :-D Wybacz pytanie, ale Wam się to nie nudzi? :-D Jak długo u Was trwa taki przeciętny stosunek? U nas jest tak, że ja wiem, że mamy przytulanki rzadko, więc od kilku lat zaczęłam się dopraszać długiej gry wstępnej, żebym też coś miała z tych przytulanek, a nie tak jak na początku, że mój M chciał wkładać od razu i potem mnie rozgrzewać w trakcie, obcierając mnie strasznie w środku :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry