reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Enya no właśnie mam bóle w dole brzucha. Zwalali to na zapalenie pęcherza, ale póki co na posiewie nic nie wyrosło. Też mi się wydaje, że to rozszerza mi szyjkę... bo w trakcie tego bólu macica ogólnie jest miękka. Ty masz pessar, to jesteś spokojniejsza. No i masz pełny 31 tydz. A ja skończę 29 w sobotę dopiero :/

Leżę na fenoterolu i zasnąć nie mogę przez tego dziada :/ bolą mnie plecy w odcinku krzyżowym, serce łomocze, na zmianę mi zimno i gorąco... No jak baba w okresie okołomenopauzalnym!

Alza
pocieszę Cię że ja rozwarcie na 1cm mam od 22tc i już wtedy mnie straszyli tą szyjką. A jakoś się trzymam pomimo tych skurczy :) Pessar miałam założony w 17tc pro forma bo tak naprawdę ja mam patologicznie krótką szyjkę + łyżeczkowania ją jeszcze osłabiły...Czas pokazał że to była mega dobra decyzja. A czemu Tobie go nie założyli?? Fenoterol Ci pomoże, zobaczysz a w domu bierz magnez minumum 3x1 + nospę. No ja po nim czułam się naprawdę dobrze, jedyne co mi dokucza od czasu do czasu to własnie kołatania serca i tętno 100-120 (wtedy mam problemy ze złapaniem oddechu) ale to miałam już wcześniej więc nie wiążę tego z kroplówką:)

MisiaMonisia wynik masz OK, ja miałam w tej ciąży 25 w poprzedniej 28. Dupek jest sztucznym progesteronem wiec nie wyjdzie na wynikach ale działa .

ONA ja w tej ciąży od poczatku miałam brązowe nitki w śluzie, potem raz miałam, raz nie brązowe plamienia i brudzenia aż do 11tc. Jesli masz w domu luteinę lub dupka to weź profilaktycznie bo nie zaszkodzi a może pomóc. Tak jak piszesz lepiej wczesniej niż później bo może być za późno.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Luteina też jest na receptę prawda?Zadzwonie do swojej gin,ale co powiem?ze nie jestem pewna,ale chyba jestem w ciąży?pomyśli sobie,że jakaś urojona jestem czy co:)
 
ONA jeśli zrobsz jutro bete to jeszcze jutro mogą podać Ci wynik? Chociażby telefonicznie?
Ja zadzwoniłam do laboratorium i podali mi wynik.
Zadzwoń do gina i powiedz że @ spóźnia Ci sie juz kilka dni i że miałaś jakieś brązowe plamienia i zapytaj o Dupka lub Lutke. Może akurat Ci przepisze. A jak nie to poczekaj faktycznie do jutra za tym wynikiem i wtedy zadzwonisz......będziesz miała 100% pewność że to ciąża. Mi gin przepisał Dupka dopiero za trzecim razem jak pojawiły mi sie plamienia.......czyli w 8 tc.......w 4tc powiedziała że to normalne, bo dzidzia sie zagnieżdzała........w 6 tc nie zareagowała........aż w końcu w 8tc przepisała. Do dzis mam spokój.
 
Ja bym zadzwoniła i powiedziała, co Ci leży na sercu: że @ się spóźnia, że masz plamienia, że się boisz itp. i zasugerowała jakieś prochy - jeśli masz do swojego gina zaufanie, to zrobisz to co Ci powie. A jutro poszłabym na betę i już po południu (bynajmniej u nas można jeszcze tego samego dnia wyniki dostać) wiedziałabym na pewno...:tak:

a mnie dziś zaczęły pobolewać piersi, ale akurat u mnie to typowe przed @, więc jakoś specjalnie nie jest to dla mnie powód do zastanawiania się ;-)
 
Kochane szybko pogoniłam i Pani mi zrobiła w drodze wyjątku,niestety mamusią jeszcze nie zostane:( Czuję się okropnie,już tyle objawów u siebie widziałam a tu d.....pa ! beta wyszła B<0,100
Jaka jestem zawiedziona,ale już wolę to niż np.kolejny raz miałą bym poronic.A dzisiaj...wiecie co zrobie?Zapije smutki...;/
Dziękuję Wam za wsparcie:)
 
ONa
Przykro mi bardzo...Może faktycznie okres się spóźnia z uwagi na stres....przytulam i trzymam kciuki zaCiebie i siebie w następnym cyklu:)bo u mnie w ogóle nie było owulacji w tym cyklu....;/

ALZA
Trzymam kciuki za pozostanie w dwupaku jak najdłużej!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymaj sie tam Kochana!

Dziewczynki mam do Was jeszcze pytanie
Czy progesteron trzeba zrobić na czczo? czy mogę podjechać po południu?

Gin powiedział, że zrobi mi jeszcze jedno usg, tak żeby sprawdzić czy ewentualnie nie mam jakiej poxniej owulacji, z uwagi na długie cykle (37-44 dni). Jezeli nie bedzie owulacj to od nastepnego cyklu zazywam clo.
 
reklama
Do góry