reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzięki Enya za te słowa:)
ale jakos nie nastawiam się na "sukces";-)
Zastanawiam się tylko od kiedy następuje przyrost pęcherzyka, zakładając, że ok 28/30 dc mogło by dojść do owulacji? (pytam w aspekcie moich monitoringów :)choć podobno późna owulacja nie jest dobra....bo coś tam:pPPP:dry:
 
reklama
Hej Kochane :) kroplówka była straszna... Pół nocy tłukłam się po korytarzu jak żyd po pustym sklepie :/ nie powiem, do wieczora miałam tylko dwa krótkie spięcia, ale teraz ciągle mam takie wzmożone napięcie... Już mnie denerwują w tym szpitalu. Położne nie wierzą w moje skurcze, wszyscy patrzą na mnie jak na hipohondryczkę... Dopiero jak mnie badali przed wypisem, to nagle się okazało, że mam mega skurcze i skończyłam z fenoterolem :/ Dobrze, że ordynator dzisiaj wrócił, jeszcze mnie pamięta z poprzedniego pobytu, to może z nim normalnie pogadam jutro. Wolałabym, żeby mnie wypuścili jutro i poszła bym w poniedziałek do swojego gin. Tutaj każdy mówi co innego :/ Moje skargi traktują jak fanaberie...

Właśnie dostałam bolesne skurcze. Fenoterol znowu mi ładują... Kolejna noc nieprzespana...
 
ONA,szkoda...:-(ale plus taki, że w następnym miesiącu znów upojne noce przed Tobą :-p trzeba korzystać, bo nie wiadomo czy będziecie mogli, gdy już zafasolkujesz ;-)

alza, bądź dzielna dla siebie i swojej kruszynki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Lumia z tym pęcherzykiem to zależy....Generalnie powinno upłynąć 12-14 dni od owu do @ więc liczysz od tyłu. U mnie przy cyklu 36 dniowych pierwsze dwa pęcherzyki dominujące pojawiły się w 15dc - wielkości 13 mm (wcześniej pęcherzyków jest dużo tylko są podobnej wielkości). Potem ten dominujący rośnie ok. 1,5-2 cm na dobę, a pęka przy wielkości 22-23 mm. Jeśli pojawi się u Ciebie pęcherzyk dominujący to łatwo policzyć kiedy będzie owu. Mnie ta metoda nigdy nie zawiodła;-)
 
Ona ... bardzo mi przykro, tak trzymałam kciuki ... mi się okres często spóźnia jak się stresuje, więc może to to?

OneMoreTime - jakieś przeczucia? :)

alza - trzymaj się dzielnie! wierzę, że wszystko będzie dobrze :tak:
 
Hej. Dziś przywitałam @ ;/ wredna;/ Ale dobrze,że jest.Wiecie co,ja mam takie cykle ostatnio 33/28/30/31/35<ten ostatni teraz> I bądź tu człowieku mądry i wylicz owu.Tak myślę,że ja mam ją bardzo późno,np 21dc . Juz sama nie wiem.Bo ten cykl to ja chyba bez owu. miałam bo wcale nie czułam,czułam dużo później jajniki,pamiętacie jak pisałam?
Dziękuję Wam za wsparcie:)Kochane jesteście:)
Teraz sobis zbadam progesteron i ta tarczyce co mówiłyście.Możecie mi to przypomnieć jak się nazywa to badanie?

Alza trzymaj się! My trzymamy kciuki,aby było dobrze,a napewno będzie!
 
Ostatnia edycja:
ONA ja na regulację cykli piłam zioła ks. Sroki mieszankę nr 3 i rewelacyjnie mi się unormowały z wahaniami raptem 2 dniowymi. Wcześniej potrafiłam mieć cykle nawet 50-dniowe. Mnie pomogło:) Do tego dołączyłam obserwację na enpr i zawsze wiedziałam kiedy owu:)
Odebrałam wynik z wymazu z pochwy - nie mam paciorkowca z grupy B (uff) i co mnie mega cieszy AFI = 11 cm w 31tc:-)
 
ONA chodzi Ci o TSH ? ;-)
U mnie to badanie kosztuje 16 zł....a za progesteron płaciłam 26 zł.
Proponowałabym Ci zaopatrzeć się w testy owu.......mi np. bardzo pomogły:tak:. Przynajmniej wiedziałam że to juz.
Dostałam 7 sztuk od bratowej......Ona kupiła je na allegro.....jakieś zwykłe tanie.
 
ONA, takie podstawowe badanie w kierunku ewentualnych nieprawidłowości z tarczycą to TSH, jak już napisała Misia.Można jeszcze zrobić FT3 i FT4.
enya, super wieści :-) a co to jest AFI :zawstydzona/y:?

Masha, hmmm... nie pisałam wcześniej, bo nie chcę się nakręcać w żadną stronę, ale od kilku dni mam takie "ćmienie" w podbrzuszu. Podobnie jak na miesiączkę... Więc faktycznie może to być zarówno na @ jak i na ciążę :baffled:. Ale sobie tłumaczę, że to może być wszystko - nawet jelita, bo jak coś z nimi nie gra, to też nisko boli. Poza tym nic wyjątkowego się nie dzieje. Moje przeczucia chyba są uśpione, bo nie jestem ani przekonana, że na pewno się udało, ani pewna, że się nie udało :eek:
 
reklama
ALZA
Trzymaj sie tam dzielnie Kochana!!!!

ENYA
W srode lub w czwartek idę na monitoring. Z tego co opisujesz jeżeli pęcherzyk urosnie to już w tym dniu powinno coś być widoczne:)
Mam do Ciebie ogromną prośbę, czy możesz podać skład i jak stosować te zioła. albo link do strony gdzie to jest wszystko dobrze opisane. Bo jak czytam na forach to różne składy dziewczyny podają:)

ONE
Co tam u Ciebie? też jestem ciekawa jak MASHA:)

Magdalena!!!! halo, halo!!!!
Odezwij się co tam u Ciebie?:)
 
Do góry