reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karola z tym klimatem to jest chyba troche tak ze trzeba mu pomoc:tak:my dzisiaj w pracy mialysmy mikolajkowe czapki i lecialy koledy,jutro upieke ciasteczka to troche zapachnie swietami,bo tak to rzeczywiscie jest,ze gdzies nam ta magia swiat umyka:-:)-(
 
reklama
Witam się wieczorkiem dziewczynki. Ja dzisiaj byłam na wigilijnym spotkaniu w pracy i było bardzo miło. Część osób powiedziała, że wcale nie widać, że to już 5 miesiąc, a część, że widać brzuszek. Trochę się pośmiałyśmy z dziewczynami jak zaczęłam opowiadać jak się zachowuje (zachcianki, zmiany nastroju itp.). A wieczorkiem pojechaliśmy z M kupić choinkę, no i właśnie jest oprawiana i są światełka zakładane, a ja potem zacznę resztę ubierać. Może nawet jutro zrobię pierniczki albo ciasteczka maślane. Choinka jest taka ładna, że szok, ciekawe jak będzie wyglądać, jak będzie ubrana, wkleję Wam później zdjęcie.

Karolka, tak jak mówisz dopiero po czasie cały stres wychodzi.

Wróbelku, cieszę się, że teraz jesteś w normalnym związku. Mojego M siostra też była w toksycznym, ale dzięki Bogu na wiosnę się z nim wreszcie rozstała.

Alla, czekam na wieści. Napisz choć jedno zdanie, że wszystko ok, a w wolnej chwili daj znać czy doktor Wam nagrał filmik.

Edytko kochana tulę Cię mocno i myślę o Tobie.

Aga_Aj, Wonka, Agi, Ola, Pixelka, Gabi, Mordoklejka, Aga_Irl, Szafirek, Selenka i wszystkie inne niewymienione dziewczynki buziaczki.
 
witajcie wieczorowo....
miałam poleżeć ale M wrócił wcześniej z pracy i pojechaliśmy na ostatnie zakupy.....
Marzenko dziękuję za wyczerpujący opis.... chyba już człowiek nie zliczy tych wszystkich badań.......
 
Jestem juz
Ja też byłam dzisiaj na prawie ostatecznych zakupach w polskim sklepie i Lidlu Musimy jeszcze tylko rybke dokupic w wigilie.........:-D:-D:-D:-D
 
Wróbelku, ja też się cieszę, że to już 5 miesiąc, ale możesz mi wierzyć, że i tak panikuję i się denerwuję co chwilę. I podejrzewam, że tak do końca będzie.
 
also..to głupie ale panika pojawia się bardzo szybko po usg...ale może przestaniemy jak maluszki zaczna nas kopać, ja wczoraj na usg poczułam po raz pierwszy ruch małej, lekarz ja aparatem ruszył by sie przesuneła bo spała i poczułam to .... niesamowite uczucie
 
Witam serdecznie wieczorowa zimowa pora :)
Nadrobila zaległosci , ale za bardzo sie nie rozpisze bo jestem wykonczona
sprzataniem. Caluski dzien doprowadzalam mieszkanie do ladu, do tego wciaz chora jestem ale jest juz znaczniej lepiej.
Jutro czekamnie chodzenie po sklepach i kupowanie ostatnich prezencików, bede miala ciezko bo jeszcze nie wiemy z mezem co kupic trzem osoba ale cos zapewne wymyslimy. Nie wiem czy WAm mówiłam wpisalam sie na forum staraczki 2009
Jestem szczesliwa bo czas mi szybko mija A OD LUTEGO bede robiła wszelkie potrzebne badania by w lipcu zaczac dzialac :-)

Aga Irl wiem ze po tym co przeszlas, ciezko jest miec nadzieje ze i tym razem sie uda , ale wierze ze w koncu tak sie stanie
i dotrwasz do porodu

Dilajlo szybkiego zdrowka zycze Ci

Pixelko ciesze sie ze dzieciaczek rosnie :) No i moje gratulacje - dziewczynka ....pieknie !!!!!!!!! Śliczne zdjecie :)

Szafirku zdrowiej :( oj i Kacperek chory no i Twoja mama , współczuje. Oby u Ciebie sie wszytsko wyprostowało
no i abyscie wyzdrowieli na swieta

Gabi no ładan historia z ta choinka dobrze ze nikomu nic sie nie

Niusia sliczne Aniołki ....... ty to masz talent :)

KasiekK ale ty sie rozpisalac :)

Alla, wróbelek jak zwykle pogłaszcie brzusie ode mnie na Dobranoc:-)

Dlaczego tak ale Ci dzidzia rosnie:)

Wszystkie pozostałe dziewczyny ktore pamietam ale nie mam sił dzisiaj wymieniac , Pozdrawiam serdecznie i zycze milej nocy.Spokojnych snów
Wszystkie które beda sie dzis starac posyłam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jutro postaram sie odezwac ale nie obiecuje, zobacze jak z czasem bede stac

Edytko...............Jestem z Toba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry