reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Isia mam takie same szanse na karmienie jak każda kobieta. Specjalnie implanty miałam wsadzane pod biustem. Jeśli ciecie jest wokół sutka to blizny mniejsze ale pokarmu nie będzie.
 
Volka, Cocosh wezcie mnie nie zalamujcie:( u mnie jak bylo 75b tak nadal jest:( na poczatku ciazy piersi byly takie mega pełne, potem kolo 30 tyg pojawil sie pokarm, ze az wkladki musialam wsadzac w stanik.. a teraz piersi zwykle, nic a nic nie powiekszone:( no zazdroszcze cala soba!;)

Isia ja kiedys mialam zamiar robic biust i wiedzialam, ze chce jeszcze jedno dziecko, wiec pierwsze pytanie bylo o karmienie-lekarz mowil, ze nie ma przeciwwskazan i ze nie powinno byc problemu z karmieniem..:)

Manka jak zaczelismt jezdzic z Kubusiem po lekarzach to pierwsze pytanie bylo czy mielismy azs, czy ktos w rodzinie ma i czy jestesmy na cos uczuleni. Wiec cos musi w tym byc...



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Tak piszecie o tych dresach i pizamach - dla mnie to najwygodniejsza czesc garderoby w tej ciąży, a chlop sie tylko smieje ze jakbym mogla to wcale bym pizamy nie sciagala. W lato byloblepiej chodzic w ciazy, zalozylo sie kiecke czy jakies luzne spodenki, klapki na nogi i czlowiek sie w niczym nie uciskal.

Ania kurujcie sie, choroby wam teraz najmniej potrzebne ;)

Serduszko wam tez, oby to byl falszywy alarm.

Cien, Volka to samo, choroby sio

Isia ja to zmarzluch jestem, podziwiam te baleriny ;) ja mate bede prac w okolicach czerwca pewnie, Laura do 3 miesiaca zycia miala w nosie karuzelke, a co dopiero mate ;) pluszaki tez musze poprac, posegregowac i pochowac, bo jest ich od groma, ale zabrac sie nie moge... Z suszeniem problemu nie mam bo wrzuce do suszarki, ale innej wymowki niz lenistwo nie znajduje :p

Mloda mojemu tez sie snil porod, ale nie chcial zdradzic szczegolow ;)

Kubusiowa no bez dzieci to zupelnie inny komfort sprzatania:D u mnie tez twarz taka napuchnieta, boczki mi sie zrobily ogromne, cycki tylko o rozmiar w polowie ciazy skoczyly i tyle. Poki co +8 na wadze, ale po moim paczkowym szalenstwie jeszcze sie nie wazylam, nie mam takiej potrzeby :p


Ja dzis na obiad sie do rodzicow wprosilam, jutro chce zrobic lasagne, na nastepne dni pomyslow nie mam..

Mi od ostatniego usg ciezko by bylo sie przestawic z myślą ze to jednak chlop siedzi, jakos od tamtego czasu ta ciaza wydala mi sie bardziej "logiczna",jesli wiecie co mam ma mysli:sorry: ten chlopiec jakos do końca mi nie pasował. A i prawdopodobnie u mnie bedzie Łucja (o ile nas nie olśni na porodowce, bo nie bedzie pasowac), takze Barbra mozesz wpisac w tabelke ;)
 
Ja leże i na szczęście spokój. Kasjan rozwalił klocki na cały salon i ciśnienie mi podnosi, nie cierpię takiego bałaganu. Musze iść w piecu napalić bo chłodno sie robi a tak potwornie mi sie nie chce :no:, w takich chwilach zazdroszczę wszystkim co mają ogrzewanie gazowe
 
Clodi dobrze ze się uspokoiło...

Co do biustu to moje poszły z miseczki male C do dużego D .... Nie lubię takich piersi... Juz chce wrócić do swojego C....

Rozbiera mnie cos. Goraczka bol głowy i zatok... Masakra jaka slaba jestem :\ akurat teraz :(
 
Ja za swoich czasów jak jeździłam na Zawody musiałam cały czas trzymać wagę 48kg a było ciężko bo ja zawsze taka 43-45kg więc zarlam odżywki :D więc całe gimnazjum liceum miałam 75D ogólnie widać było ze są gigantyczne przy takiej kurze :D później już na Zawody nie jeździłam i ze spadkiem wagi spadły moje cycki również :D

Jak poszłam robić na produkcję... 3 zmiany wazylam już 40kg :/ przytylam 12 kg już :) i powiem tak... waga nie jest przerażająca bo ogólnie ja się sobie podobam taka zaokraglona :D ( nie wygladam jak wypuszczona z obozu) tylko trzeba by było to ciałko trochę napiac bo jak na razie uda jak galaretka łydki również cellulit też mam no i dupka mi się splaszczyla :D no i boczki <3 widoczne jak chyce to mi się mieszczą do całej ręki haha

Skaze białkowa miał mój brat a oprócz tego musiał mieć specjalne szczepionki w Krakowie bo po 1 dostał wstrzasu jakiegoś
A mój T to właściwie zaczynając od matki 2siostry i on to sa chodzace alergiki zaczynając od trawy,pylkow, plastik,meta,chemię i na rozne skladniki jak nie kremow to balsamow zeli... maści itp wszyscy się leczą :D



Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
moja kuzynka miała powiekszany biust i karmiła synka piersią - to w niczym nie przeszkadzało

ja miałam 85D a teraz 90DD lub E wiec wielkiej różnicy nie czuje - tyle ze sie w przedciążowe staniki nie mieszcze a dziś stanełam na wadze to 11kg+ mam nadzieje ze do tych 15/16 dojde i to bedzie koniec ... bo mam 2 miesiące po porodzie na dojście do siebie ... nie wiem jak to zrobie ze względu na malucha ... bo silną wole mam i dosyc szybko traciłam zazwyczaj zbedne kg jak sie zawziełam ale zobaczymy jak to wyjdzie tym razem bo widze tłuszczyk wszedzie a zwłaszcza tyłek i buzia

serduszko ty sie nie rozkładaj - nie mozesz ! wez moze *spam* - mi pomógł :(

dziś zjadłam zurek z kiełbaska i jajeczkiem ... ale cos nadal głodna jestem ... i nie wiem co na kolacje wymodzic ... a któraś mi zrobiła ochote na pepsi z cytryną ... jutro bede leciała do biedry po cytrynke
 
reklama
Do góry