reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Cześć ☀️☀️
Jak humory z rana?

Ja dziś popołudniu mam wizytę. Na papierze dalej tak jak wczoraj 😞 ale myślę pozytywnie.
Hej, humor w miarę bo na L4 już jestem, ale nic mi się nie chce i do wszystkiego muszę się zmuszać, a nusze bo corka na pokładzie więc...
A może nadżerkę masz i stąd ta krew. Bądź dobrej myśli i daj znać.
 
Humor może być . Stresuje się wizytą a tu jeszcze tyle czasu dopiero 22 kwietnia. Ale mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze 👍 myśl pozytywnie trzymam kciuki miłego dnia
Ja mam dopiero 18.04 ... i tez juz sobie wkręcam czarne scenariusze. Zwłaszcza, że nie mam objawów ... nawet piersi mi nie urosły, a raczej tak się działo na początku.
Cześć ☀️☀️
Jak humory z rana?

Ja dziś popołudniu mam wizytę. Na papierze dalej tak jak wczoraj 😞 ale myślę pozytywnie.
A dziś humor średni mimo tej pieknej pogody.
Trzymam kciuki za dziś, plamienia się zdarzają.
 
Ja mam dopiero 18.04 ... i tez juz sobie wkręcam czarne scenariusze. Zwłaszcza, że nie mam objawów ... nawet piersi mi nie urosły, a raczej tak się działo na początku.

A dziś humor średni mimo tej pieknej pogody.
Trzymam kciuki za dziś, plamienia się zdarzają.
Piersi nie zawsze rosną. U mnie w pierwszej ciąży wogole się nie powiększyły ani o milimetr. Za to teraz się śmieją, że cycki to pierwsze co rzuca się w oczy, zwłaszcza, że ja mam bardzo małe więc jak się powiększyły do odrazu widać🤣
 
Ja mam dopiero 18.04 ... i tez juz sobie wkręcam czarne scenariusze. Zwłaszcza, że nie mam objawów ... nawet piersi mi nie urosły, a raczej tak się działo na początku.

A dziś humor średni mimo tej pieknej pogody.
Trzymam kciuki za dziś, plamienia się zdarzają.
Ja też się stresowałam, bo po dwóch tygodniach ustały mi objawy i na USG wyszło, że wszystko ok :) także nic się nie martw
 
reklama
Do góry