reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hello!

Dorcia, no to kamień z serca, na pewno nie masz się już czym martwić i możesz spać spokojnie. Co do szybkości plemników, poruszają się z prędkością 1-4 mm na minutę :-) ale ruszają dopiero po upłynnieniu nasienia, do tego podobno spędzają do kilku godzin w szyjce macicy podlegając procesowi kapacytacji (dojrzewania) i dopiero potem docierają do mety.

maggie, orgazm nie tylko może podnieść pH ale również podnieść testosteron u kobiety a także zassać plemniki wgłąb (co również nie jest sprzyjające przy planowaniu córeczki bo plemnikom Y skraca się unieruchamiający je tor przeszkód ;-)). Ponadto czytałam o teoriach, że wcześniejszy orgazm u kobiety może podnieść testosteron u mężczyzny a tym samym spowodować większy wytrysk z większą ilością plemników.

lili81, piękne bransoletki ...ale wg mnie tego rodzaju kamienie to wiele jonów ujemnych nie emitują.

Nuuuśka, granicę z uwagi na Twoje 36h i pik o 19-tej wstawiłabym tak jak jest :tak: Te 8 kg to mi jakoś w 2 miesiące spadło. WOW, Twój wynik na wadze jest piękny, pełen szacun!
Co do Antosia, wczoraj dowiedziałam się, że nadal walczy i jest spuchnięty ale lekarze nie dają już nadziei i mówią, że to kwestia czasu :-( To okropne bo przy niepracujących nerkach mocznik, który jest substancją bardzo drażniącą i toksyczną zaczyna robić spustoszenie w organizmie powodując m.in. nadżerki, krwawienia z błony śluzowej żołądka i jelita, wczoraj aż zasnąć nie mogłam gdy myślałam jak Antoś cierpi strasznie a mógł nadal siedzieć w bezpiecznym i ciepłym brzuchu mamy razem ze swoją siostrą (okazuje się, że koleżanka wiedziała o gronkowcu złocistym i nawet brała antybiotyk w ciąży ...tylko lekarze nie dopilnowali sprawy nie zlecając potem kontroli i gronkowiec zakaził macicę, pęcherz płodowy i dzieci). Trzymam mocno kciuki za Olusię, będzie dobrze, tak czuję.

małe liski, pierwszy trymestr potrafi dać popalić, niech moc będzie z Tobą.
 
Piranhu dziekuje za odpowiedz.
Ja mam dołek jak stąd do afryki ...
Wczoraj miałam 10 dc owulacje mam zawsze ok 13 dnia. I oczywiście jak przyszło co do czego to maz zawiódł ...
A teraz zastanawiam sie zadziałać dziś czy nie... Cały czas sie waham z odstepem. Zwłaszcza ze z dieta trochę na bakier jestem.
Nusia podziwiam i chyle czoła.
Kiraa nadal &&&&&
Matik piękny suwaczek
Male liski to jeszcze troszkę i będzie lepiej
Piranhu nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazic co czuja rodzice antosia
 
maggie, jak zadziałasz dziś to będą 2 dni (zakładając owulkę w 13 dc) a więc córciowy odstęp. Ja też nie wyobrażam sobie takiego bólu, być może przez gronkowca straciła już 5-tkę dzieci, Antoś jest już tak spuchnięty, że nie może głową ruszać :-:)-:)-( i koleżanka chce by to się już skończyło i przestał cierpieć :-:)-:)-(
 
Dziekuje wszystkim za wiruski, kciuki, fluidki i inne takie :sorry2::sorry2:
ale Kropek nie chcial zostac ze mna.....:-(

Prosze o wpisanie @ 26.10
 
Piranha nadal mocno zaciskamy kciuki za Antosia !!! Masz racę z tym "ruchem postępowym" żołnierzyków ... toż to nie perszingi przecież !!!

Maggie &&&&&&&&&&&& działaj kochana ... działaj !!!

Kiraa
strasznie mi przykro -tulę kochana !!! Nie rozumiem dlaczego takie rzeczy się dzieją .... nie rozumiem !!!

Małe liski ...próbowałaś Mammarin ??? Pocieszę Cię - mdłości i wymioty miną niebawem !!!
 
Małe liski, oj biedna Ty. Z chłopakami też tak miałaś? Piersi rosną? ;-) U nas niewiele nowego. Ledwo wyrabiam i trochę mnie to dobija. Ale wczoraj zaczęłam czuć pierwsze pukanie. :-) Cudowne uczucie. I jakoś spodnie robią się ciasne.
Piranhu, ehh może lepiej dla Antosia, żeby się nie męczył. Takie to przykre. Taka mała kruszynka, a tak musi się męczyć. Koleżanka będzie jeszcze próbować? Pewnie teraz nawet o tym nie myśli...
Nuska, orgazm blisko organizmu. Będę zaciskać kciuki za Oleńkę.
 
Piranhu jeżeli owulka będzie rano to nie za krótki odstep półtora dnia ? Nie wyobrażam sobie jak maluszek cierpi... To straszne ...
Nuuska kciuki za Olusie
Kiraa przykro mi ze wredna @ zawitała
 
hej kobietki :)
ja właśnie na spontana znow u lekarza bylam.Na kontrolę z powodu tych plamien co mialam.
dostalam fotkę ale pewnie nic nie widac na niej :/ bynajmniej ja nie widze.
sprzet usg byl kiepski i pomiedzy nogami jakies plamy byly.Cos tam sterczalo ale mi sie wydaje ze byla to pepowina :/



przepraszam ze tylko o sobie ale bez meza w domu jakos chaotyczne jest wszystko :/

sle fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~

kirus przykro mi :( ale w następnym cyklu musi sie udac!!! kciuki zaciśnięte!

piranho ja wierzę ze zdarzy się cud i Antos bedzie żył!!!! Modle sie za niego!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny strasznie mi was brakuje :-( w pracy sajgon przenosza nas do innej czesci budynku nie mamy podlaczonych tel. Komputerow, a wieczniw cos / ktos chce jakas informacje ehhh z fusow wrozyc nie umiem totalna dezorganizacja :-(
Do domu wpadam jem obiad chwile zabawy z Wojtkiem i.padam jak mucha :-(
 
Do góry