reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czyli nie ma chyba sprawdzonego sposobu, jednej mamie się uda i uzna to za metodę planowania a inna w owu wspolzyje i urodzi corke, także chyba co bedzie to bedzie:)
 
reklama
sylwiamm ale przeciez tu wlasnie piszemy o tych 7 czynnikach, jesli je wszystkie spełnisz masz 90% szans na to, ze urodzisz córke, nigdy 100% nikt Ci nie da przy naturalnym planowaniu, chyba, ze invitro - to wówczas moga zbadac zarodki I podaja tylko daną płec ale przy naturalym poczeciu możemy zwiekszyc szanse, ale nigdy nie bedzie 100% pewności. Jednak jesli zastosujesz sie do diety z duza zawartoscia wapnia I magnezu a mala potasu I sodu, bedziesz brala suplementy, pilnowala niskiego ph, zadbasz o jony ujemne, zbadasz hormony I bedziesz probowala wpłynąc na to by miec niski testosterone, niski estriadol a wysoki progesterone no I np zastosujesz metode - współzycie 12 godzin po owulacji to masz bardzo duze prawdopodobienstwo, ze bedziesz miała te córke... Ja akurat chciałabym teraz dla odmiany synka :)
 
Vivienka Kochana jakiego cudnego skarba masz pod serduszkiem !! :tak: Ja też myślę że będzie wszystko u mnie już z górki, próbuje teraz jak najlepiej zdiagnozować wszystko, a przynajmniej wykluczyć to co najgorsze.Ty będziesz tulić swojego skarba, a ja oglądać dwie kreseczki :) i tego się trzymajmy :)

Matik Cieszę się Twoim szczęściem:)) mam nadzieję że kiedyś dołączę do tak szczęśliwych osób jak Ty i uslyszę to piękne- będzie dziewczynka :)

Piranhu Ale NONO cudny, jaki puchaty ! Jak dla mnie Kajusia mówi : -" idę do chłopaka "hahah Mama Ty chyba słyszysz to co chcesz słyszeć, myślisz że taka piękna dziewczynka o zabawkach dalej myśli, a tu wszystkie słyszymy co innego i wychodzi że córcia się do chłopaka wybiera hihi Cudne masz dzieciaki i zwierzaki :)
Nie poszłam dziś na te badania, pójdę w poniedziałek , mało tego dostałam @ w 25dc...co raz lepiej ;) Tak miałam cykle 30-32dni.
 
Ostatnia edycja:
maran:
"pilnowala niskiego ph
I bedziesz probowala wpłynąc na to by miec niski testosterone, niski estriadol a wysoki progesterone"
czyli w jaki sposób? oraz jak z tym, co robić by na to wpłynąć:

 
Sylwiamm na ph hormony i mineraly ma wplyw nasza dieta i suplementy, czytalas te wytyczne 7 czynnikow wplywajacych na plec dziecka?
 
sylwiamm w pierwszej kolejności przeczytaj te wytyczne. tam jest większość odpowiedzi na pytania które zadajesz. w drugiej kolejności (tak jak pisała vivienka) cofnij się troszkę w wątku i poczytaj. ja też kiedyś przyszłam tu pierwszy raz i wydawało mi się niemożliwe przeczytanie wszystkiego, ale uwierz mi to wciąga naprawdę i bardzo dużo cennych rad można jeszcze doczytać. A jak będziesz miała jakieś dodatkowe pytania wtedy pytaj, na pewno któraś z nas zawsze Ci odpowie.

vivienka cudownie. gratuluje syneczka

matik 100% :) no to teraz możesz kompletować różową wyprawkę :)

maran kciuki za ten cykl
 
reklama
Do góry