reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Milla super podejscie:) Ja też chciałam teraz kupić baby compa i faktycznie jest tam coś zupełnie innego niż mówi teoria Shetlesa:) ja w końcu kupiłam Cyclotest Baby żeby pomóc sobie w wyliczeniu dni plodnych, można też go używać jako antykoncepcji . Ja zamierzam po zajsciu w ciaze jednak go sprzedac:) i wtedy może faktycznie skuszę się na baby compa
 
reklama
Hej coraz gorzej czuje sie w tej ciąży i mdłości cycki bola jak bym miala zapalenie tez was tak dlugo bolaly ? Perfum nie moge bo bardziej mdli Sennosc okropna 3 dzien sie zbieram zeby posprztac lenia mam i czuje sie jak bym byla chora jak bym miala stan podgoraczkowy chodze jak cma matko kiedy to minie :oo2:
 
Ostatnia edycja:
Milla super podejście :) nie wiedziałam nawet, że Bekhamowie in-vitro mieli ;) nigdy się nie dowiemy jaka sprawdzalność jest planowania. Raczej robimy to dla nas samych.

Anuffi takie maluszki są urocze :) ciekawa jestem jaki będzie mój maluch.

Airfix może chodzi o to, że przy staraniu w owulację zanim plemniki dojdą już jest ileś czasu po? U mnie 1,5 dnia przed owu i jest synek.

Magda dasz radę :) ja też cierpiałam. Spanie, nudności, nie mogłam znieść niektórych zapachów i jeszcze te upały. Mi teraz po pierwszym trymestrze przeszło a z córką w 16 tygodniu dopiero.
 
Milla to ja nie wiedziałam ze beckahamy mają córkę z in vitro. Dla mnie już przesadza az tak ingerować w tą plec. Tym bardziej ze ostatnio w dzień dobry TVN mówili o tym ze dopiero po zaplodnionych komórkach można określić płeć w 100% a nie po plemniku.
Naprawdę trzeba doceniać to co się ma i ze dzieci zdrowe. Tyle osób ma problemy aby mieć swoje potomstwo w dzisiejszych czasach. W sumie najgorsza jest ta presja otoczenia i bliskich ale to trzeba zmienić. Przecież wcale nie kazdy musi marzyc o parce. U mnie aż 4 moje dobre koleżanki mają po 2 synkow i sa zadowolone ☺ dzięki za bloga Karoliny. Też z chęcią poczytam. A wszystkim brzuszkom życze zdrowia i aby maluszki zdrowo rosły. U mnie wirus przeziębienia w domu panuje. Oby młody się nie zarazil do tej pory tylko raz miał katar, nigdy nie bral antybiotyku więc tak o niego się boję
 
No właśnie i pewnie też sobie syna zazyczyla. Z taką kasą to można mieć wszystko. Nawet dzieci z wymarzoną płcią. W Polsce to nieetyczne I nielegalne. Przynajmniej oficjalnie. Anufifi Ty też czekasz na 3 chłopca?w którym jesteś tyg? Imię wybrane?
 
Moi znajomi mają drugie z in vitro chcieli 2 córkę i mają, ale mają również ogromną kasę. Normalnie dzieci mogą mieć ale mąż w ciągłych wyjazdach bo jest sportowcem i chyba przez to albo fizjoterapeuta mu nie pozwolił. Bo kochać np. może się tylko jak wyrażą zgodę jego terapeuci i fizjoterapeuci inni odpowiedzialni za jego formę. Dla mnie masakra. Chipsy to chłopak nie wiem czy kiedykolwiek jadł.

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
 
Milla kończę właśnie w.sobote 35 Tydzien. Będzie trzeci synuś a imię Krzys wybrali bracia;) nie mogę się już Doczekać. Dziubasek chyba też bo już bardzo nisko jest i mu się śpieszy. Ale lepiej niech jeszcze z 2 tygodnie poczeka
 
Moi znajomi mają drugie z in vitro chcieli 2 córkę i mają, ale mają również ogromną kasę. Normalnie dzieci mogą mieć ale mąż w ciągłych wyjazdach bo jest sportowcem i chyba przez to albo fizjoterapeuta mu nie pozwolił. Bo kochać np. może się tylko jak wyrażą zgodę jego terapeuci i fizjoterapeuci inni odpowiedzialni za jego formę. Dla mnie masakra. Chipsy to chłopak nie wiem czy kiedykolwiek jadł.

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
Aga nie zartuj ? OMG aż nie chce się wierzyć. W Polscie właśnie to nielegalne i nieetyczne, ale też słyszałam, że przy in vitro czasem można zasugerować płeć jaką się chce.
 
reklama
Współczuję tylko jego żonie. Jest bardzo nieszczęśliwa ale nie ma nic do gadania.

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
 
Do góry