reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a ja zeby nie było tak kolorowo to wylądowaliśmy w szpitalu Z moim krokiem. Dostałam dziśbrązowego plemienia i czekam na usg
mam nadzieję, że to nic poważnego, daj znać jak się czegoś dowiesz.

ja od czwartku siedzę chora w domu. robiłam test 9 dpt (ale po 3 godz snu więc nie wiem czy można to uznać za test z porannego moczu), negatywny, powtórzę juro. zastanawia mnie tylko to, że nie mam plamienia, a zawsze miałam po 6 dpt... a wy jak miałyście? czy plamienie pojawiało się dopiero po odstawieniu leków?
 
Madzia76, trzymam kciuki by wszystko było dobrze, na pewno tak będzie, może to jakiś kwiaczek się odzywa.

mmm, no nareszcie się odezwałaś, już się zaczęłam martwić, pisałaś że tata miał zawieść Ciebie do szpitala, kuruj się kobietko. Progesteron wstrzymuje okres więc może to dlatego plamień nie ma, albo dlatego że jednak będzie dzidzia :tak:, czego Ci serdecznie życzę, a test może nie wyjść, dziewczyny pisały że dopiero przy becie ponad 100 niektóre pokazują, więc jest szansa.
Ja dopiero wczoraj odstawiłam duphaston i dziś łachudra przylazła.
 
reklama
Dziewczyny no ja leżę zostawiają mnie bo jednak płomienie Jędrzejczak cały czas na ust Ale korpus święta mi zafundował no ale dla niego wszystko_
 
Do góry