reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Czesc kobietki przedstawiam wam Krystianka
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Ashlee niunio jest slodziutki niestety mleka poki co niewiele wiec sie dokarmiamy bo bym musiala siedziec caly czas z nim przy piersi i bym byla wycienczona. Poki co przystWiam go do piersi ile sie da i dostaje butle.
za to mam pecha do wspollokatorek najpierw bylam w sali z dziewczyna bardzo sympatyczna i pomocna ale strasznie halasliwa jej maly jadl i spal jak susel a ta to albo gadki z rodzinka ale tak sie darla jakby nie rozmawiala przez tel to trzaskala drzwiami od lazienki ze zawalu mozna dostac itd ale dziaj wyszla za to ja spadlam z deszczu pod rynne . Mnie przeniesli do jakiejs starej baby i to nie wiem jakiej narodowosci i w jakim jezyku ona gada:confused: Noz kurna ja to zawsze trafie...
 
Marcia, przesliczny Krystianek!!! Ja mam juz coraz silniejszy instynkt mamowy i jak ogladam takie noworodki to płacze.... :)
Ps. To niezle trafilas ze wspollokatorkami, eh, wspolczuje...
 
Co tu taka cisza? Jak tam mamuski i ciezaroweczki?

My czekamy z wystesknieniem na ladna pogode, zeby w koncu ruszyc sie z domu, a tu zamiast sloneczka nieprzyjemne wiatry :/ zrobilam wlasnie tiramisu kokosowe, ktore wrzucilam do lodowki na noc ;) ktora jutro wpada na kawe? ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry!

ashlee ja poprosze kawaleczek ciacha :-) nie jadlam jeszcze takiego

my dalej w szpitalu bo wczoraj niby crp spadlo ale jeszcze bylo ponad norme wiec pani dr chciala jeszcze dzisiaj sprawdzic czy nie ma infekcji w nereczkch wiec czekamy na wyniki badan i moze dzisiaj sie uda.
Karmimy sie cycem i mm dzisiaj spalam ponad 6 godz wiec nie jest zle. Jak maly spi to ja siedze i sie gapie na niego jak durna i od razu mam lzy szczescia w oczach ze sie udalo :-)

milego dnia!
 
Marcia - no to kciuki by się dzis udało do domku juz wyjśc!! oj tez tak miałam że ryczałam jak bóbr ze szcześcia!

Ashlee - ożesz.. tiramisu!! no u nas pogoda do bani, pada dodatkowo, już mala któryś dzień z rzędu nie była na spacerku! lipnie lipnie!

A my dzis po lepszej nocce, choć cycolenie nocne trwało prawie 2 h, ale za to mała spała po 4h! wiec jupi :) za to wczoraj urzędowąła od 4 nad ranem i Matka padała na twarz! dzis bedzie lepszy dzień :)
 
reklama
hej moje kochane!

nie było mnie u Was chyba od niedzieli, a wszystko z braku czasu...
wróciłam do pracy... tak, tak wiem... nie powinnam... mój Gin też nie był tym pomysłem zachwycony :baffled::baffled::baffled:

ale, don't worry, nie wróciłam na długo, nie mam zamiaru pracować do lipca :-D
wróciłam na tydzień by zwolnienie nie przekroczyło 31 dni i ten zakichany staż mi się nie przedłużył :baffled:

ogólnie nie jest źle, zwolnili mnie z dyżurów na przerwach, nie muszę też odprowadzać dzieci na autobus szkolny, do pracy i z pracy jeżdzę autem, a po pracy leżę ile się da.

no brzucho twardnieje więc zapobiegawczo sobie no-spę biorę, jutro lub w sobotę planuję iść do Gina sprawdzić jak tam się ma moja szyjka czy nic się nie pogorszyło przez ten tydzień.

doczytam Was wieczorem lub w weekend bo teraz już muszę zmykać, paaaa


marcia gratulację!!!! Krystianek jest uroczy!!! wygląda jak wypisz wymaluj z tego zdjęcia z usg 3D, które miałaś w miniaturce, te same rysy, teraz jak wstawiłaś zdjęcia to mogę porównać i jestem pod wrażeniem jak takie usg potrafi dokładnie oddać wygląd dziecka.
 
Do góry