reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie!
Dziś czułam się przez wiekszosć dnia tak: :sick:. Męczyły mnie mdłości, zmęczenie, zawroty głowy i rozbicie jakieś ogólne. Ale wieczorkiem lepiej! Co tam, troche się pomęczę najwyżej.
Ewuś dzięki!:-)A z tą praca w sklepie z dziecięcymi rzeczami niezły pomysł!
Wagnies to ciekawa jestem relacji z rajdu!
Aluś też widziałam:-:)no:. Tak bardzo szkoda tego dzieciątka!:-(
Dziewczynki ściskam Was Wszystkie i dobrej nocki życzę!
 
reklama
Widziałam tę historię i potwornie szkoda mi tego dzieciątka:-(.Może teraz napiszę coś niepopularnego, ale szkoda mi również tej kobiety.
Co się musiało dziać w jej życiu, że tak nisko upadła??? Może była córką takiej samej matki, a jej dzieciństwo pasmem nieszczęść, przemocy i upokorzeń. Czy ktoś wyciągnął do niej pomocną dłoń i pokazał, że życie może wyglądać inaczej????Dlaczego nikt nie zrobił czegoś, aby nie miała więcej dzieci? Czy osoba, która nie doznała nigdy miłości, ciepła może kochać i być odpowiedzialna.Gdzie były służby socjalne i zwykli ludzie, którzy nie raz musieli widzieć ją pijaną w ciąży itd itd itd
Pytań nasuwa mi się mnóstwo i jest mi cholernie przykro, że takie sytuacje muszą się zdażać:-:)-:)-(
 
Witam :-)
Znowu w sobotę do pracy:crazy:Ale tylko do 15:-)
Mam nadzieję, że nie uraziłam Was tym co napisałam wieczorem:baffled:
Miłego dnia Wszyskim życzę:-)
 
Niczym raczej nie uraziłaś, myślę podobnie - po części i ona (matka) jest ofiarą, a być może to dziecko (o ile wydobrzeje) będzie katem dla swoich dzieci. Taki jest system, mało kto rodzi się po prostu zły. Nie mówię, że nie można nic samemu zrozumieć.

Miłej pracy Antilko :-) Jaki Ty masz system pracy - będziesz miała wolne za sobotę?
 
Witaj Carioca:-)
Za dzisiejszy dzień mam wolny przyszły piątek.Szykuje się wydłużony weekend:-)
 
Cześć 30steczki! Ale pustki! A pogoda dziś śliczna się zapowiada!:-)
Antilko ja też Cię rozumiem, nic się nie dzieje bez przyczyny, ta kobieta z pewnością nie była kochanym dzieckiem. Ale co zrobi teraz ze swoim życiem to już też od niej zależy, a pewnie jakąś resocjalizację będzie miała.
Carioca jak sprawa z Twoimi zdjęciami ślubnymi?;-)
Wszystkim życzę pięknej niedzieli!:tak:
 
Cześć dziewczyny.
Moja historia jest trochę smutna, ale wierzę, że będzie dobrze.byłam w ciązy,ale w 9 tyg
mojemu aniołkowi przestało bić serduszko, wlaśnie minęło 6 tyg. od zabiegu:-(dlaczego Wam to piszę? ponieważ we wtorek kończę 30 lat i jest mi bardzo smutno.Tak bardzo pragnę dziecka.Lekarz powiedział, że mogę się starać, dzisiaj zrobiłam test i zobaczłam tylko jedną kreseczkę:-(.
Barzo gorąco Was wszystkie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
 
Witajcie w niedzielę:-)
Małg 29 nawet nie wiesz, jak dobrze Cię rozumiem:-(Zaglądałaś może do końcika zadumy, tam jest więcej dziewcząt po podobnych przejściach.
Carioca no właśnie gdzie zdjęcia?Pewnie za dużo ich macie i nie wiesz, które wybrać;-):-D
Najeczko skarbie jak się czujesz?
Aluś:-)
Wagnies zdaj nam koniecznie relację z rajdu:tak:
Sensi mam nadzieję, że jutro jeszcze będziesz z nami;-):-)
Leyna u nas dzisiaj pięknie i od razu nastroje lepsze:-D
Ewo buziole
:-)
Zaraz zbieram się na działeczkę, zjemy sobie obiadek na świeżym powietrzu.
Do wieczorka
 
wiatjacie...
ja tak tylko z doskoku,bo u mnie swit i musze sobie jeszcze pospac,ale nie wiem czy mi sie uda... jak nie teraz to na pewno za dwie godzinki :-D:-D a obudzilam sie,bo chcialam mierzyc tempka bez zaklocenia,bo @ ciagle niet i tempka tak jakby ciut wyzsza niz normalnie,ale bez przesady... 36.9 w 28 dc, zwykle o tej porze jest 36.4 /5 i koncowka @.... az boje sie testowac,bo przeciez wielce nieprawdopodobne, ze.... nic poczekam jeszcze na nastepne siku i testuje jak nic sie nie zmieni w ciagu dnia....
w czwartek bylam w sklepie,w ktorym ostatnio nabylam material pochwalic sie moimi dzielami i sie bardzo dowartosciowalam :-D, panie nachwalic sie nie mogly nad moimi wyrobami :tak::-D... az mi sie tak humorek poprawil... w poniedzialek ide tam znowu,bo jednej z nich obiecalam pokazac ksiazke z kreacjami do chrztu... poza tym czas mi schodzi na doslownie niczym... duzo spie,ze az mi glupio... ale widocznie organizm potrzebuje... i wiecie na prawde wreszcie sobie wypoczelam... a co do tego sklepu z artykulami dzieciowymi,to bylam tam,ale chyba nie ccialabym tam pracowac... rzeczy maja ladne ( ubranka) i nawet w przyzwoitych cenach w tej czesci miasta ( zwykle tam sa ceny nie dla normalnych ludzi , np.za body $70 + 14% podatku) oraz maja kolekcje mebelkow i wozkow,ale nie w moim stylu absolutnie,wiec chyba nie umialabym zbytnio ich sprzedawac... jestem jakos taka,ze jak czegos sama bym nie kupila to nie umialabym sie nad tym wystarczajaco zachwycic aby innym to sprzedac... ale wzielam sobie katalog i moze mi sie zmieni...tez troche zniechecil mnie fakt niewiedzy wlascicieli co do legalnosci uzywania fotelikow samochodowych z katalogu... wiem,ze tu sa inne standarty i np. dzieci wolno wozic tylko i wylacznie w fotelikach a nie jak w Europie w gondoli czy uzywania fotelikow Inglesiny... nie wiem... musze pomyslec nad tym jeszcze....

Malg29
-witaj wsrod nas... bardzo mi przykro z powodu twojej fasolki... pisz,my tu sobie pomagamy...
Antila- wybraliscie kolor?
Najko- niedlugo bedzie duzo lepiej
Carioca- kiedy zdjecia?
Sensi- czekamy cierpliwie na Kube :tak::-)
Wagnies- odpoczelas po rajdzie?
Alek- tez czytalam o tej kobiecie na glownym.... z jednej strony szkoda jej ale z drugiej przeciez nikt ja nie zmuszal do picia chyba.... tez slyszac takie historie to az sie do glowy cisna mysli dlaczego w Polsce nie ma przymusowych sterylizacji w podobnych przypadkach....

to ide sie jeszcze zdrzemnac,ale nie wiem czy dam rade... za oknem piekny ranek sie zapowiada... i wreszcie jest normalnie anawet chlodno w porownaniu z poprzednim tygodniem... a i jeszcze chcialam zapytac co znaczy : IMO; BCM uzywane na forach i Allegro?
 
reklama
nie moglam spac,a teraz to juz w ogole nie usne chyba za szybko... zrobilam test i wyszly dwie wyrazne rozowe krechy w mgnienia oka! :-) jestem w szoku! ja chyba jestem w ciazy! Joe juz obudzony ( biedak nie wiedzial co sie dzieje:-D:-D) i chcialam zrobic zdjecie,ale nie moge znalezc kamery..... jaka jest mozliwosc,ze test sie myli? po poludniu kupie jeszcze ze dwa i zobaczymy co na nich wyjdzie....
 
Do góry