reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... :-)

reklama
fotelika nie zmienia sie jak dziecku wystaja nozki bo to nie ma wpływu na bezpieczenstwo,najwazniejsze jest by głowa nie wystawała za fotelik...

Masz rację ola.80, jednakże w moim przypadku Maja ledwo się mieści w moim audi a3 3-drzwiowym - nóżki musi niejako zawijać na oparcie siedzenia, więc nie jest to ani wygodne ani bezpieczne. Nawet przy max odchyleniu przedniego siedzenia komfort jazdy jest średni :(
 
Spring nie wiem jaki jest komfort jazdy 4-latka tyłem do kierunku jazdy. Wiem tylko ze np. Szwedzi wożą tak swoje dzieci, ze względu na słabo usztywniony odcinek szyjny u maluchów do 4-tego roku życia. To chyba chodzi głownie jak podczas wypadku wjedzie na nas ktoś z tylu. Chociaż moim zdaniem te siedzenia nie wyglądają tak zle, są wyposażone w specjalny podnozek.
My nie kupiliśmy bo do naszego auta sie nie mieści
 
ludzie , dziewczyny, to strasznie trudny wybor.. fotelik bezpieczny, wygodny, regulowany, "nie pocacy sie", a do tego w ograniczonym budzecie.. niektore sa super wypasne, ale cena powala.. na cos trzeba sie zdecydowac, bo to dosc pilna sprawa. dziekuje za wszystkie odpowiedzi !
 
ewkasp my mamy taki Chicco Fotelik samochodowy Key 1 x-plus (2104666046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- za niską cenę niestety nie spełnimy wszystkich naszych wymagań, porównując ten fotelik z innymi to w testach wypada nie najlepiej ale też nie najgorzej... z tego co pamiętam to żaden fotelik wtedy w testach nie miał oceny "5" za bezpieczeństwo, więc te najlepsze miały 4, a ten chicco "3"
zdecydowalam sie na ten model. dzieki !
 
My juz od jakiegos czasu jezdzimy w staszym foteliku Maxi Cosi Tobi

Gabi uwielbia w nim jeździć, jak królowa! :-) wysoko wszystko widzi, jak juz porozgląda sie to odrazu zasypia.

Nasza jezdzi juz przodem, bo chyba te foteliki nie da sie zamontowac tyłem? czy ja czegos nierozumiem?
 
Ostatnia edycja:
wredniak- Olaf tez juz jakies dwa miesiace jezdzi w "starszym" foteliku i ta sama reakcje zauwazylam:) (zasypia):) i az sprawdzilam i naszego fotelika sie nie da przypiac tylem do kierunku jazdy.....!!!!! A moja 4 letnia Jula jezdzi na samej podkladce i nie wyobrazam sobie inaczej... ale to i tak chyba najbardziej zalezy od dziecka jakie duze!!!
 
mój Piotruś - 4.5 roku dalej jeździ w foteliku 9-25kg i jeszcze sobie w nim pojeździ. Na pewno dokąd nie pójdzie do szkoły nie będziemy kombinować. Jest wysokim, ale drobnym dzieckiem. Waży zaledwie 17-18 kg i nie wiem czy to możliwe żeby nawet przez te 1.5 roku dobił do 25kg. Mieliśmy etap kiedy zastanawialiśmy się nad podkładką, ale em się nie zgodził. Twierdzi, że nie jest tak bezpieczna jak fotelik.
 
reklama
Do góry