reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... :-)

Nasz Bartek już ponad 3 miesiące jeździ w foteliku 9-25kg Coneco Zenith. Nie dość, że było mu już ciasno jak doszły grubsze ubrania, to jazda tyłem była koszmarem. Histeria od wsadzenia do samochodu do końca trasy:crazy:
Starszemu kupiliśmy kilka lat temu taki sam, jesteśmy z niego baaaaardzo zadowoleni. Dlatego Bartusiowi kupiliśmy drugi indentyczny z tej firmy.
 
reklama
My mamy Cybex Pallas 2-fix. Ja jestem zadowolona bo to siedzenie ma cos w rodzaju poduszki podtrzymujacej malutkie dziecko. Bo Gabriel choc juz nie miescil sie w Maxi Cosi to jak na moje oko byl za maly to tych nastepnych siedzen, a ta poducha super go podtrzymuje i siedzi stabilnie, mozna je tez troche na pochylo rozlozyc. w testach ADAC mial najlepsze oceny. Potem mozna zrezygnowac z tej poduszki, wysunac plecy do gory i siedzenie jest tez dla starszego malucha
 
Też borykamy się z podobnym problemem. Maja waży zaledwie 8 kg, a fotelik jest do 13 jednakże wystają jej nóżki i jest jej coraz bardziej nie wygodnie. My myślimy o takim do 28 kg, ale jeszcze nie wiemy jaki, macie jakieś godne polecenia?

fotelika nie zmienia sie jak dziecku wystaja nozki bo to nie ma wpływu na bezpieczenstwo,najwazniejsze jest by głowa nie wystawała za fotelik
my jeszcze jezdzimy w nosidełku maxi cosi bo sie miescimy i mało wazymy ale nasz typ to besafe izi comfort
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: BESAFE fotelik iZi COMFORT X3 2012: 9-18kg bezpieczeństwo z Norwegii tylko cena troche nie fajna ale niestety u nas nie mam gdzie obejrzec na zywo nic tanszego:/
 
fotelika nie zmienia sie jak dziecku wystaja nozki bo to nie ma wpływu na bezpieczenstwo,najwazniejsze jest by głowa nie wystawała za fotelik
my jeszcze jezdzimy w nosidełku maxi cosi bo sie miescimy i mało wazymy ale nasz typ to besafe izi comfort
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: BESAFE fotelik iZi COMFORT X3 2012: 9-18kg bezpieczeństwo z Norwegii tylko cena troche nie fajna ale niestety u nas nie mam gdzie obejrzec na zywo nic tanszego:/
moja koleżanka kupiła taki fotelik i jest z niego bardzo zadowolona :tak:
 
My kupiliśmy Maxi Cosi Priori XP (wersja z naciągaczem pasów) brązowy za 599zł i naprawdę polecamy :D Jest szerszy niż Tobi i Jasiek lubi w nim jeździć, chyba mu wygodnie, bo zazwyczaj zaraz jak wyjeżdżamy z osiedla to zasypia ;)
 
reklama
Do góry