reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

16 tydzien i 4 dni nagly brak ruchow

Dołączył(a)
23 Grudzień 2022
Postów
14
Witam
Jestem zaniepokojona nie wiem myslec bardzo sie stresuje to moja 3 ciaza 6 lat po ostatniej I czulam juz delikatne mrowienie s 14-15 tygodniu a teraz nie czuje nawet ze jstem w ciazy komplatny brak ! W 2 ciazy w 15 tygodniu juz dostalam kopniaka.
Mieszkam za granica I tu nie ma mozliwosci tak poprostu sobie is do lekarza I sie zbadac zawsze musze czekac na oferowany terminal z gory.
Czy ktoras z mama w nastepnych ciazach tez odczula ruchy pozniej... lub wczesniej czula cos I pozniej ustapilo na chwile ?
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi

W Tym dniu Zycze wszystkim przyszlym rodzicom Szczesliwego Nowego roku 💖
 
reklama
Tez tak mialam ze juz niby cos czułam a potem wcale ale mysle ze na tym etapie to normalne. Dziecko ma jeszcze duzo miejsca moze sie inaczej obrocic i kopac w inna strone. Łatwo sie mowi ale sama tez pamietam ten stres ze moze jednak jest cos nie tak, zwlaszcza ze bylam po 2 poronieniach. Ja kupilam detektor tetna i odkad nauczylam sie gdzie szukac tetna to sobie sluchalam jak mialam jakies zle przeczucia. Chociaz nie wiem czy to do konca dobre rozwiazanie bo jak sie nie bedzie w stanie znalezc tetna to tez mozna popasc w panike.
 
Jeśli masz łożysko z przodu, to możesz mimo wszystko później czuć ruchy.
Możliwe, że maluszek jest obrócony i kopie CIę w plecy, a Ty tego nie czujesz :)

Tak jak wyżej - mi dużo pomaga detektor tętna ;) Jestem spokojniejsza ;)
 
Ja byłam święcie przekonana w 18 tyg że wyraźnie coś czuję a potem była cisza i też mnie to wtedy mocno stresowało.
Dopiero w 20tygodniu mogłam odetchnąć z ulgą bo ruchów nie szło pomylić już z niczym innym.
 
Dziekuje Was kobietki za wsparcie ... wsumie to 4 ciaza jedna pierwsza stracilam 2 ciezko donoszona wczesniak 3 bezproblemowa no I teraz to juz chyba przezywam tak bardzo, ze wariuje na poczatku twj ciazy powiedziano mi ze poronilam bo krwawilam a tu prosze 16 tydzien . Detector tak czytalam o Nim I wlasnie zamowie dzis
. Co do lozyska mam je z boku podobno w dobrym miejscu. BARDzo dziekuje I jeszcze raz Szczeslieego Nowego roku ❤️
 
Do góry