reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

No i tak zrobię:tak::tak::tak: Jeśli chrom od chromu różni się tylko firmą to podpytam farmaceutkę:-):tak: No i w końcu postaram się przestać tylko patrzeć na 6W:zawstydzona/y:;-) Może tutaj będę mogła pisać o swoich postępach od czasu do czasu bo zawsze raźniej jak ktoś kibicuje? ;-):tak:Pozdrawiam
 
reklama
No i tak zrobię:tak::tak::tak: Jeśli chrom od chromu różni się tylko firmą to podpytam farmaceutkę:-):tak: No i w końcu postaram się przestać tylko patrzeć na 6W:zawstydzona/y:;-) Może tutaj będę mogła pisać o swoich postępach od czasu do czasu bo zawsze raźniej jak ktoś kibicuje? ;-):tak:Pozdrawiam

Czasami do chromu dodawana jest zielona herbata :tak: pewnie też ma wpływ na łaknienie i na efekty chudnięcia. No ale tak jak pisałam wcześniej podpytaj farmaceutkę. Na pewno coś Ci doradzi :tak:

Razem zawsze raźniej, więc klikaj jak tylko poczujesz potrzebę :tak:
 
dołączam do szóstek.... pierwszy dzień z głowy. o dziwo największy problem miałam z 4 ćwiczeniem. zobaczymy co to będzie jutro :-D
 
Wzięłam się za siebie i zaczęłam ćwiczyć :-)
Na razie jestem w 6 dniu ćwiczeń.
Jutro zwiększam ilość powtórzeń do 8.
Zobaczymy czy wytrwam :cool2:
Będę do was zaglądała.

niuni jak ci idzie :rofl2:
 
Jasmina widzę, że ci zostały już tylko dwa tygodnie.
Jak się czujesz i jak ci idzie ??
Trudno jest zwiększać ilośc powtórzeń ??
 
myślałam, że mam mega słabe mięśnie brzucha, ale jakoś jeszcze żyję :-) dopiero 4 dzień za mną, ale to i tak nieźle.

Greti, wytrwamy wytrwamy! Lato przyjdzie szybciej niż nam się zdaje, więc sadełko trzeba szybko formować w zgrabny brzuszek :-D
 
Ja mam pytanie.
Czy przy 3 cwiczeniu podnosimy te sama noge co przy 1 cwiczeniu? czy druga noge...:confused: To pewnie bez znaczenia albo??
 
To naprawdedziala. Jestem juz przy 4 tyg;). Wspomagam sie jeszcze l-karnityna direct, bo tak latwiej wytrzymac... No i efekty juz teraz sa zdumiewajace...
 
Ja mam pytanie.
Czy przy 3 cwiczeniu podnosimy te sama noge co przy 1 cwiczeniu? czy druga noge...:confused: To pewnie bez znaczenia albo??
Tutaj masz dokładny instruktaż jak należy robić ćwiczenia:

[video=youtube;nRjEKVKACWM]http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM[/video]
 
reklama
To naprawdedziala. Jestem juz przy 4 tyg;). Wspomagam sie jeszcze l-karnityna direct, bo tak latwiej wytrzymac... No i efekty juz teraz sa zdumiewajace...
Co to jest ta 1-karnityna direct i w czym pomaga ??
Daj jakies zdjęcia.

Ja dzisiaj zaczęłam 8 powtórzeń :-)
Od początku ćwiczeń staram się mniej jeść i dużo pić i po tygodniu zrzuciałam kilogram :cool2:
Łącznie chcę zrzucić 3 kilo. Zobaczymy czy się uda ;-)
 
Do góry