reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach

Skaba - piękny domek :cool::-):cool: a schody po prostu BOSKIE!!!
Ninja - no w końcu się doczekałyśmy ;-) u Ciebie też na finiszu już :tak: kolor w salonie to lilia czy popiel bo ciężko wyczuć :zawstydzona/y: Malowanie to Twoja robota w pokoju Tymona??

Śliczne macie domeczki:rofl2:, mój to taki zwykły .... :-( ale tak to jest jak się chce JUŻ wejść a na wykończenie kasy niewiele :-(
 
reklama
woow.. ninja ale masz fajną chatkę! i już na finiszu! kiedy przeprowadzka? bardzo mi się podobają twoje schody.. też chciałam z podstopnicami.. taki drewniany dywan, ale przy moim układzie schodów nie bardzo by to wyglądało..

weronika ty mi tu nie mów, że twój domek jest zwykły! super jest! bo twój! i tyle tam sami zrobiliście.. zresztą na dopieszczanie go masz całe życia, a najwazniejsze, że macie swoje własne gniazdko:-) (ja tak sobie tłumaczę, bo u nas sporo rzeczy zostanie do zrobienia na kolejne lata;-) ale gdzie tam do emerytury;-))
 
Ninja piekny domek masz:tak:a brat czy siostra juz w drodze;-)
Weronika ja jak urzadzałam chate to było co innego w modzie i dośc często mam ochote na remont generalny ale narazie musze wrócic do pracy zeby zrealizwac plany bo narazie funduszy brak na taka inwestycje:dry:;-)Zreszta ja uważam ze tez masz ładny domek:tak: kazdy z nas ma inne gusta i upodobania:-)
 
Skaba pięknie już macie w domku, te pokoje na poddaszu wydają się bardzo przestronne, u nas są na poddaszu 4 małe pokoiki ale jeszcze nie mamy schodów i poddasze w stanie całkiem surowym:sorry2:

Ninja szybciutko się uwinęłąś ze wszystkim. Domek ślicznie wygląda wśród zieleni. A pokoje to już chyba tylko czekają na wniesienie mebli i przyjście lokatorów. U mnie porządek w salonie to jest najwyżej 15 minut po gruntownych porządkach, dzieciaki roznoszą wszystko, zabawki, książki, sprzęty domowego użytku, ciuchy, wszystko układa się w malownicze plamy na podłodze:dry:

Weronika my też mamy całkiem zwyczajny domek:-) no i jak sie wprowadzaliśmy to wchodzilismy do niego po cegłach, a w środku były tylko ułożone panele na podłogach i zamontowana w kibelku muszla klozetowa :-D Mam takie plany jak Mrówa że jak w końcu uda mi się podchować dzieciaczki to pójdę do pracy i będę mogła sobie pourządzać jak mi sie będzie podobało. :tak:
 
skaba-e no sliczny domek, te schody, a te pokoje dla dzieciaczkow sliczne
c014.gif

ninja-no pieknie wy juz tez na finiszu super panele takie mi sie wlasnie podobaja, sciany u Tymona tez super wygladaja po co zmieniac!!! a co do rodzenstwa dla Tymka to czy my o czyms nie wiemy:confused::-p
 
mrówa co ty byś zmieniała w tym swoim domu? masz świetny domek.. bardzo przytulny i ciepły.. byłam tylko chwilkę, ale atmosferę mrówkowatą się w nim bardzo mocno czuło! i to jest w domku najważniejsze, a nie to kto jakie ma rzeczy, kolory, sprzety :-) zresztą podejrzewam, że jak ja swój dom wykończę to już będzie mnostwo ciekawszych rozwiązań.. ale za tym się nie nadąży.. nawet się nie staram.. ma być miło, przytulnie i wygodnie!:-) a u ciebie tak jest!

asia i wtedy będziesz miała problem, że albo podoba ci się kilka rzeczy na raz... albo znów nie możesz znaleźć nic co by ci spasowało.. albo znajdziesz, ale cena powala.. zawsze coś musi uwierać.. najważniejsze, że rodzinka jest na swoim:-):-)
 
mrówa co ty byś zmieniała w tym swoim domu? masz świetny domek.. bardzo przytulny i ciepły.. byłam tylko chwilkę, ale atmosferę mrówkowatą się w nim bardzo mocno czuło! i to jest w domku najważniejsze, a nie to kto jakie ma rzeczy, kolory, sprzety :-) zresztą podejrzewam, że jak ja swój dom wykończę to już będzie mnostwo ciekawszych rozwiązań.. ale za tym się nie nadąży.. nawet się nie staram.. ma być miło, przytulnie i wygodnie!:-) a u ciebie tak jest!
miło mi:-)
Zmieniłabym pare detali w tym błazerie zlikwidowała , a pod błazeria nie ma tynków sa gołe cegły;-) wiec musielibyśmy regipsy kłasc a to juz brudna robota:-p i zrobiłabym w wiatrołapie duza szafe na wierzchnie ubrania bo ta co mamy na buty jest malo praktyczna (brak miejsca na buty;-)) Zmieniałbym łazienke na dole na bardziej przytulna bo mamy ciemne płytki .Chce to zmienic wszystko w jednym czasie zeby co chwile nie sprzatac po remontach a na to trzeba troche kasy:sorry2:i chyba jeszcze poczekamy jak dzieci podrosna , i powinnismy miec wtedy jakies fundusze;-)
 
kolor w salonie to lilia czy popiel bo ciężko wyczuć

Coś między jednym a drugim - jak dla mnie to taka mocno zgaszona śliwka :-D

Śliczne macie domeczki:rofl2:, mój to taki zwykły .... :-( ale tak to jest jak się chce JUŻ wejść a na wykończenie kasy niewiele :-(

Ooooooooo! No to ja jestem baaardzo ciekawa, w czym ten mój nie jest taki "zwykły" jak Twój,hahahhaahaahahaaa! :-D:-D:-D Czekam koniecznie na odpowiedź, bo takiego komenta bym nie spodziewała - bryła najprostsza (ekonomiczna), pokoje prostokątne i chyba w całym domu nie ma nic zaskakującego :-D (nie lubię się bujać z takim wymyślaniem cudów - nie kręci mnie to: nie rozumiem np. rozkminiania 2 dni ta bateria umywalkowa czy inna..)



Ściany Tymonowego pokoju malowałam z szablonów, a żeby nie kupować farb, to malowałam saszetkami-próbkami, nie kolorami, które chciałam, tylko które były akurat dostępne w markecie - i to był błąd - kolory kompletnie do siebie nie pasują i wkurza mnie to strasznie.
 
Ninja - przede wszystkim te wnęki z KG, Twoje ciemne panele (ja choć mi sie strasznie podobają nie zdecydowałam się :zawstydzona/y:), Twój kolor elewacji - taki ja chciałam ale M stwierdził że jest BLADY i w końcu mamy żółtą chałupę :eek: (wkleję jutro foty jak nie będzie padać), Skaby schody są cudne (w sumie to mamy podobne jak Ty Nina, tylko ja mam barierkę z desek poziomych) ...., Wasze kibelki (ja mam zwykłe bo po prostu nie stać mnie na kibelek za 1000zł:-(), umywalki, baterie ..
Może juz mi się "opatrzył" mój domek i dlatego tak marudzę :-p poza tym ściany na dole już bym przemalowywała, ale nie ma to sensu bo zaraz są ociapkane przez Nelę :eek: oj i tak bym wymieniała .....

ale z drugiej strony nie ciągnie się za nami kredyt ... tzn. teraz wzięliśmy taki delikatny na ułożenie kostki i kolektory:dry:
 
reklama
weronikaa to chyab tak zawsze jest, że u kogoś nam się bardziej podoba.. spowszedniało ci i tyle:-) do górnej łazienki też mi nie straczyło na kibel za 1000zł - mam za coś koło 400 i to z deską wolnoopadającą - jeden z najtańszych jaki był w Castoramie.. i myślisz, że inaczej się na nim siedzi? fajny jest i nie bedzie mi go żal wymienić jak już zajdzie kamieniem (u nas jest taka woda, że wcześniej czy później i tak zajdzie mimo szorowania i pucowania)
 
Do góry