reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Witajcie kochane dziewczynki :-):-):-)
byliśmy u weterynarza….. piesek ma 40 stopni gorączki (biedactwo :-( ) ma jakiś stan zapalny i dostała 4 zastrzyki….. mamy przyjechac w czwartek i zobaczymy co dalej :tak::tak::tak:

kamien spadł mi z serca :-):-):-) dziekuje dziewczynki za wsparcie :happy::happy::happy::happy:

Ataatko z okazji urodzinek moc buziaków
 
reklama
Czesc dziweczynki ja dzis bylam u gina na usg i ciaza w 100% potwierdzona:tak::-)wedlug usg to 8 tydzien i 1 dzien.Serce bije jak dzwon:tak::-):-):-)
Przesylam wam swierze jak najprwdziwsze fliudki obyscie szybciutko za fasolkowaly!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~:-)

Ataata Wszystkiego najlepszego! Spokojnej ciazy i przyjemnego macierzynstwa!!!!
kwiaty030.gif

 
iwonko bardzo się cieszę:-)wspaniała wiadomość:tak:
ataata bidulko myślałam że w tak zaawansowanej ciąży to pawiki się już nie zdarzają;-) i to w urodziny:tak:i dzięki że podzielasz moje zdanie co do zmiany pracy-trzeba kuć żelazo póki gorące:-)właśnie wyhaczyłam fajową ofertę i jutro wyślę cv:tak:
ilonko trzymam kciuki za Twoją psinkę;-)byle do czwartku, trzymaj się Kochana
asiu mam nadzieje że jutrzejszy dzień przyniesie dużą porcję zdrowia i spokoju:tak:

wszystkim dziewczynkom życzę miłego wieczoru:-)
 
Czesc dziewczynki, milego wieczoru wszystkim zycze.

:-)Ataata wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.:-)



Troche mam spraw na glowie, wiec nie zagladam zbyt czesto , jutro z synkiem jade do neurologa, cala w nerwach jestem.
 
Dzieki Mufka, mam nadzieje ze ten lekarz wkoncu powie co mojemu dziecku dolega. Bo jak narazie lekarze rozkladaja rece i mowia ze pierwszy raz cos takiego widza i nie wiedza co dalej robic. Ciekawe kto ma wiedziec?
 
Witaj Iwonko :-):-):-)
bardzo sie cieszę,że z fasolka wszystko dobrze :happy::happy:
łapię fluidki :tak::tak: a nuż w tym miesiacu się uda :-p:-p.

Witaj mufko :-):-). Humorek od razu sie porawił jak sie dowiedziałam,ze psa jeszcz nie usypiamy. 13 lat razem to szmat czasu i wszyscy jestesmy przywiazani do naszego kudlucha ......

Beatko trzymam kciuki za wizyte z synkiem u lekarza:tak::tak::tak:.

Zapomniałam wam powiedziec,że załatwilam sobie dzisiaj praktyki w przeszkolu i zaczynam od 5 listopada
a050.gif
. Będe praktykantka w grupie najmlodszej 3-latków :-D:-D.
Nie moge sie doczekać :tak::tak::tak:.
 
idarnowska
W tym miesiacu na paweno sie uda to miesiac pozytywnych energii, wiec jesli ja wierzez ze Tobie sie uda (no i mam mala nadzieje ze mnie tez) to Ty powinnas byc "naładowana" pozytywnymi myślami o małej fasolci i o tym że juz za 9 m-cy bedziesz miala szczescie przy boku :)
POWODZENIA!!
 
liwus w tym miesiącu dalam sobie totalnie na luz :-D:-D
bez mierzenia tempki a jak już to z przymróżenieem oka ;-);-)

martwi mnie tylko długa @ bo mam ją już 9 dni :-:)-:)-( ale już widac koniec ......
 
reklama
Hej dziewczynki, już nie mogłam się doczekać aż tu zajrzę i poczytam co u was.
ataato wszystkiego najlepszego
Co do klepania to miałam się dopisać, ale widzę że lenna i fifi nie mogą się doczekać, żeby sklepać po 12 razy
mufka - trzymam kciuki abyście nie dotarli do kliniki na przegląd, a co najwyżej na monitoring fasolki. Co do pracy, to uważam, że powinna dawać satysfakcję, więc jeśli się wypaliłaś to ją zmień.
irdanowska - cieszę się, że u pieska nie aż tak źle i że jeszcze sobie pożyje. Gratuluję praktyk.
iwonka - super, że wszystko z dzidzią tak dobrze. Łapię całe garście fluidków
Beatka - uszy do góry, z synkiem napewno będzie dobrze
U mnie całkiem fajnie. Gdyby nie to moje choróbsko, przez które ledwo chodzę, to byłabym naprawdę podekscytowana moją nową pracą, która dała mi dużo nadziei na to że będzie super
 
Do góry