reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama: w ciązy i po porodzie :)

Zuza, ale mi juz pokazywali jak robic przysiady prawidłowo. Tylko ja tego zrobić nie potrafię! U mnie to kwestia zejścia do parteru i podniesienia sie wogole hahaha
Moze jak bedzie mi to lepiej szło popracuje nad technika ich wykonywania ;)
Mamy problemu innego kalibru [emoji12][emoji12]
 
reklama
Ale chodakowskamowi jak poprawnie wykonywac cwiczenia.. i wlansienmowi ze pelcy prosto o kolana nie moga wychodzic za stopy a to ze sama robi zle to juz jej problem hehehe.

Swoja droga ja pewnie nawet jak mysle ze robie dobrze to robie zle bo nie widze przeciez haha

Jak kondycja bedzie lepsza to i bede cwiczyla nad technika choc juz sie staram..

Zreszta ja tu w uk widzialam jak kobita cwiczyla z trenerem w llenerze i wcalr jej nie poprawial tylko mowil ile powtorzen haha.
Ja mysle ze jak ktos bardzo chcr to moze ppczytac o poprawnosvi wykonywania cwiczen a plyty chodakowskiej uzywac jako gotowy zestaw cwiczen.

Ja z mel b nie cwiczylam bo ma zestawy na posladki na nogi itd a ja potrzebuje naprzemiennie i wszytko na raz w jednym.. nir mam czasu szukac na necie. No i kiedys byly wyvowfane jej filmiki z yt nie wiem czy juz wrocily czy nie bo sie nie interesowalam.
 
mowic a wykonywac to roznica :D zwroc uwage jak robi na filmiku np przysiad z wyskokiem to w momencie przysiadu kolana ma do srodka jak platfus :D
 
Poprawne wykonywanie ćwiczeń to podstawa. Dla mnie akurat te płyty to nie moja bajka, ale jak po treningu rowerowym jeszcze trochę ćwiczę na siłowni to wiem, że lepiej mniej, a prawidłowo.

Ja niestety wczoraj prawie straciłam trening, bo zamiast do 21 ją uśpić, to trwało to godzinę dłużej, wiec się tylko przejechałam, zrobiłam jedną pętlę (zamiast 8) i wróciłam. Mam wrażenie, że ostatnio jestem coraz częściej niezbędna, a tatuś nie wystarczy, jak tak dalej pójdzie to nici z moich treningów i powrotu do pełnej formy.
 
mowic a wykonywac to roznica :D zwroc uwage jak robi na filmiku np przysiad z wyskokiem to w momencie przysiadu kolana ma do srodka jak platfus :D

A moze ona ma platfusa? Haha

Dziewczyny, wyssie znacie, ja nie.
Ja mogę wam powiedzieć cos o designie albo florystyce, a nie o sporcie. Ja mam wyrszaft ze wstaniem z przysiadów ;) wiec niezauważany takich niuansów ani u kogoś ani u siebie choc pilnuje mieć kolana w pozycji prostej w stosunku do stop, a jak mi wychodzi? Bóg sam jeden wie.
 
Temat ożył ☺

Jlnx fajnie, że w ogóle wtedy wyszlas. A co do małej to myślę, że to może być chwilowe. Oby.

Ja ćwiczyłam z Chodakowska, ale na chwile obecna jest dla mnie za trudna. Tez mnie drażni jej gadanie. Na razie biegam i dziś zrobiłam trening całego ciała MelB, łącznie 35 min. Chciałam jeszcze pośladki ale Józio się obudził i domagał uwagi. Nie wykonywałam do końca ćwiczeń na brzuch, bo czułam dyskomfort. Po poprzedniej cc na luzie mogłam ćwiczyć mięśnie brzucha a teraz odczuwam coś, właśnie teraz nawet kilka godzin po. Na razie chyba zostane przy bieganiu, musze tłuszcz spalić. A hula hop nie umiem juz kręcić ☺
 
reklama
Wczoraj trochę padało, ale udało mi sue wyjść i przebiec 7 km. Musze stawiać na bieganie, łatwiej spała tłuszcz i tak nie obciąża blizny. Marzy mi się ten polmaraton wiosną, ale kiepsko to widzę z moja kondycją.
 
Do góry