reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama: w ciązy i po porodzie :)

reklama
Jupi, moja pierwsze 10 km po porodzie! A nawet czas nie najgorszy. Najlszybciej pokonalam odcinek,gdy jedna sekunda późniejszego wejścia na przejście dla pieszych ocilała mi życie. Piękne audi przejść cali mi przed nosem.a myślami zielone. Niestety to przejście jest niebezpieczne.
Ale ze strachu nogi mnie poniosł.

Chciałam się zapisać na mikolajkowa dyche na wyścigach tylko nie wiem czy jeszcze są miejsca.
 
Temat widze sie ożywił :) az tak ćwiczycie o matko mi to brakuje rozruchu ostatnio zeby w domu posprzątać.. A waga sprzed ciazy to odległa jeszcze.. Tak mi to zostało i sie dołuje bo nie mam co na siebie włożyć juz całkiem.. Eh len ze mnie i tyle
 
Jakbyście miały ochotę spróbować poćwiczyć na siłowni, to w sieci klubów Calypso jest teraz promocja - tygodniowy karnet za darmo. Ja właśnie sobie dzisiaj aktywowałam ten karnet i pierwszy raz wróciłam na trening na rowerze stacjonarnym. Nie było lekko, tętno mi skakało, co jest dowodem na brak wytrenowania, ale czułam się fajnie. Mam nadzieję, że znajdę trochę czasu na te treningi, bo mój organizm bardzo tego potrzebuje.
Kruszka, tak z ciekawości: jaki masz czas na 10 km?
Dzisiaj zrobiłam sobie pomiar składu ciała. Do zrzucenia został mi kilogram, ale zgodnie z przewidywaniami sporo tłuszczu trzeba zamienić na mięśnie: ponad 2 kg tłuszczu więcej, niż przed ciążą, a za to 1 kg mięśni do nadrobienia.
Tutaj link do tych karnetów: AKTYWUJ SIĘ!
 
Dzięki Jlnx, mam calypso nie daleko ☺ Fajnie tam jest ☺

Dziś pokonalam w 1.04. Nigdy nie zeszlam poniżej godziny, choć miałam nadzieję na to na ubiegłorocznym biegu niepodległości. Jednak strefa czasowa nie ciągnęła i miałam najgorszy ze swoich. Kiedyś zejde poniżej godziny. Kiedyś tak ☺
 
reklama
Do góry