reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia i problemy z nią związane

Kania to dobrze że chociaż z mlekiem Ci nie robia problemow bo ja juz po roczku musiałam latac po zaswiadczenia

Nice a zeszlo już Przemkowi ta pokrzywka nagła?szkoda że i ala też alergiczna i też się musi meczyć

u nas już dlugo spokój a tu nagle w zeszlym tyg drapie sie i drapie w nocy ale tylko na dloniach i rączkach no i podejrzewam miód bo mu dawalam do mleka na noc,odstawiłam zobaczymy czy coś pomoże.
 
reklama
Renata moja w nocy też się drapie po rękach... przedostatniej nocy wylądowała u mnie w łóżku, to strasznie się drapała...A Borys jest już na zwykłym mleku? Ciekawa jestem jak Patryk Roxannki? Makuc Twojej Ali wszystko przeszło? Happy Amelce też?
 
No właśnie - Roxi, Makuc, Happy - jak u Was?

RENATA - miód może uczulać, ciekawa jestem czy mu przejdzie jak przestaniesz dawać.

KANIA - Przemek też się drapie, chociaż teraz trochę mniej niż to kiedyś było, już nawet śpi w normalnym body bez zaszytych rękawów. Jeszcze czasem się co prawda podrapie po buzi albo dłoniach do krwi, ale już nie tak często. No i też m isię już buntował na te zaszyte rękawy, więc mu trochę odpuściłam.

Byłam dziś z Przemkiem u alergologa i dostałam skierowanie na testy, te z krwi. Na te rzeczy pokarmowe, na które mu wyszło we wcześniejszych testach - zobaczymy czy już z czegoś 'wyrósł'. Żeby choć tak ten gluten odpuścił, to by nam pozwoliło na ogromne rozszerzenie diety.
No i mamy się pozbyć smoczka, tylko nie wiem jak ja mam to zrobić :/ On jest takim smoczkoholikiem, że śpi z dwoma - jeden w buzi, drugi w ręce i co jakiś czas przekłada sobie je na zmianę. No ale lekarka ma rację, że to wokół ust to mu ciągle wychodzi od tego, że smoczek skórę podrażnia. Od razu zauważyła, że używa smoczka, mimo tego, że nie miał w gabinecie. Chyba muszę jakąś historyjkę wymyślić przy okazji Mikołaja i pozbyć się 'śniośków'.
 
Ostatnia edycja:
dawno tu nie zaglądałam.
renata mój też najprawdopodobniej na miód uczulony, chociaż ręki sobie uciąć nie dam, że to to.
nice kiedy będziecie robić testy? daj znać jak będą wyniki. mam nadzieję, że Przemek z czegoś wyrósł, a tak poza tym to naprawdę czasem jestem przerażona jak czytam co piszesz, bo u nas jednak o wiele łagodniej to wygląda...
niemniej my też nadal na pepti, no i zima zdecydowanie działa źle na Pudzianka.
 
Nice kiedy macie te testy? Daj znać co i jak, a co do smoczka to na pewno będzie ciężko mu się rozstać ale wszystko jest do zrobienia :-)
 
moj brat alergik sie zastanawia nad tym, lekarz mu ostro zalecil, nie ma sensu sie meczyc;/ ostatnio tu o tym czytalam na portalu odetchnij spokojnie odetchnijspokojnie.pl/123-odczulanie ponoc warto i duzo os zdrowieje, ma ktos doswiadczenia?
 
Mojej znajomej syn byl prawie na wszystko uczulony zaczynajac od siersci i kurzu a koniec na przenicy mleku itp i go doczulała na prawie wszystko teraz chlopak ma 18 lat a i normalnie je i psa glaszcze. tylko ona za to placila wtedy
 
Nasze dzieci są jeszcze za małe na odczulanie. Przemka będą odczulać na pewno na brzozę, ale dopiero za jakiś czas. Takich maluchów nie odczulają.
 
reklama
Do góry