reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia na bmk??

reklama
Ale w nocy się nie budzi na jedzenie. Śpi od 23 do 8 rano nawet 🙂
Moja też tak przesypiała noce ale lekarka kazała wybudzać bo uważała że pół kilo na miesiąc to mało. Problem w tym że mojemu dziecku nie da się wcisnąć na siłę. Więc po prostu karmiliśmy ja na żądanie. Dziś idziemy na bilans półroczny. Bardzo jestem ciekawa ile obecnie moje cudo waży
 
No mojemu tez na sile nic nie wcisnę 😂zrobiłam badanie na kalrprotektyne w kale niby wysoki poziom świadczy o zapaleniu jelita a co za tym idzie alergii na bmk . Muszę powtórzyć jeszcze badanie na krew utajona w kale bo wtedy robiłam jak była na cycu a teraz jest na mm.
 
Tak może głupio zabrzmi ale jaki zapach maja kupy dzieci karmione mm ?? 🙈 moja nie ma kwaśnej kupy tylko taki zapach nawet nie umiem tego porównać hahahahah
 
Ale skąd podejrzewasz zapalenie jelita? Jeżeli je często a mniejsze porcje to też może tak być. Jedni będą co 2 h zjadać po 90 a inne. Dziecko zje na raz 180. Każde jest inne.
 
Moja też tak przesypiała noce ale lekarka kazała wybudzać bo uważała że pół kilo na miesiąc to mało. Problem w tym że mojemu dziecku nie da się wcisnąć na siłę. Więc po prostu karmiliśmy ja na żądanie. Dziś idziemy na bilans półroczny. Bardzo jestem ciekawa ile obecnie moje cudo waży
Fakt mój przytyje 300 g w tydzień 😏ale ostatnio miał wirusa byliśmy w szpitalu tydzień. Miał mocne biegunki to też zjadał 90 czasem 50 tylko. Więc może teraz nadrabia 🙂
 
reklama
Do góry