reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia na bmk??

Wydaje mi się że to nie alergia na bmk,choć lekarzem nie jestem. U nas przede wszystkim problemy brzuszkowe okropne. Kupki zielone,wodniste,strzelające ze śluzem. Dziecko zagazowane strasznie i nic nie pomagało. Wybawił nas dopiero Nutramigen. Refluks też mamy ale bez ulewań.
Co do picia mało mleka to dziecko nie musi na raz
pić dużo,zależy jak często je i ile to wychodzi w ciągu doby. Nam córka w pewnym momencie stanęła z wagą i zapisywałam każdy ml mleka zjedzony przez nią. Teraz ma zaraz 7 ms i nie je więcej na raz niż 120. Dobowo wypija tyle ile powinna.
wiesz co pije różnie potrafi raz 90 co 3 h a i po 30 co godzine. Wczoraj jadła ładnie dzisiaj wole nie zapeszać. U nas problemow nie ma z brzuchem kupy bez śluzu. U mas problem jest z refluksem tym ukrytym bo powodował u niej ból. Teraz bierze leki noe boli ale refluks jest dalej.
 
reklama
Jakie są kupy na mm?? Bo my na beniku pro plus mamy takie jak na cycku bo na hippie to była tragedia plastelinowatw takie kupy
 
reklama
Do góry