reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Ciezko powiedziec czy bedzie dobrze,ale jesli towarzysza temu nieprawidlowosci to niema zbyt duzych szans...:-(

Ale pamietaj cuda sie zdarzaja i tego twojej kolezance zycze.
P.s daj znac o jej losie
 
reklama
Tak, tak dziewczyny, ja też juz mam cudnego, zdrowego synusia przy sobie :) Sama nie wierze w nasze szczeście po tym wszystkim. Dla dziewczyn nie znających mojej historii - NT 8,5 mm i ryzyko ZE 1:7, ZD 1:8
 
Ostatnia edycja:
Witam,
pisze pierwszy raz jestem w 16 tyg ciazy, w 12 wykryto u mnie wyzsza przeziernosc karkowa 5mm, zdecydowalam sie na zrobienie amniopunkcji, wczoraj (24.06.2014)lekarz powiedzial ze obrzeku juz nie ma, ale sa dwa male torbieliki w okolicy szyi, podejrzewa zespol turnera ale to tyczy dziewczynek,a u mnie stwierdzil na 95% chlopczyka. Wyniki mam za 2-3 tyg. W sumie sama juz nie wiem czy to dobrze czy nie, jest to moja druga ciaza pierwsza poronilam w 7tyg
 
reklama
Julia0903
Hej, mialam mozliwosc zrobienia testu pappa ale lekarz doradzil, ze nie ma sensu tracic czasu , gdyz to tylko wskaze jakie jest ryzyko, a co do metody fisha nie slyszalam o tym dlatego zdecydowalam sie na amniopunkcje i teraz pozostaje mi tylko czekac na wynik
 
Do góry