reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziękuję wam za każde pozytywne słowo i kciuki:-)
To bardzo mi pomaga:-)
Dam znac w czwartek co i jak.....
Narazie straszne nerwy.....
 
Czesc ponownie:-) Familiada spi,a ja mam chwile dla siebie,zanim tez odplyne.dziekuje za mile slowa,dodające otuchy.Z Wami po przeczytaniu wszystkich postow naprawdę czuje się spokojniejsza. Ciaza ta rozni sie od pierwszej.jakos bardziej meczace sa te poczatki i nie chodzi mi wcale o amnio. Jeszcze 2 dni w robo i postaram sie w koncu wyspac:-)
 
Kemilia na pewno wszystko będzie dobrze, ja i wiele dziewczyn miałyśmy wiele gorsze wyniki a okazywało się że wszystko ok :) Ale doskonale wiem co teraz czujesz...
Patyy ja też mocno trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na wieści ( oczywiście dobre!) :)
 
Paty,a tak w skrocie,jak to u CIEBIE wygląda? Przebrnelam przez posty,ale nie mam sil na tel.szukac znow:-D trzymam kciuki za jutro ...
 
W skrócie to mam 27lat,na usg niby wszystko ok kosc nosowa widoczna,przeziernosc 2.1
Ryzyko zd po usg 1:388
Po badaniach krwi ryzyko wzrosło 1:139
I teraz czekam.....
 
reklama
Do góry